![]() |
Scooter, Psycho: un jpg nu e un bmp redenumit ci e un bmp comprimat.
uitati-va si voi ca postati fisiere de 2 MB pe cand ceilalti postam fisiere de 100 KB (deci de 20 de ori mai mici). conversia (comprimarea) unui bmp se poate face de cexemplu in MS Paint deschizi bmp-ul in Paint si il salvezi ca jpg. Cine spilu meu sta sa descarce un print screen de 2 mb? |
Re:
Quote:
suntetzi cu capu ... hahaah la 000 .. tu ai coduri mah !! |
1 Attachment(s)
nu e nici o mandrie sa scoti 0.0000. reusesti asta doar cand dai click din greseala
|
1 Attachment(s)
Trebuie doar sa anticipezi momentul!!!
|
1 Attachment(s)
rocketing rabbit e imposibil turbo charged sa ajungi . Parerea mea
|
ce e atasamentul asta?
doc de 7 mb :?: |
1 Attachment(s)
:oops: :oops:
|
1 Attachment(s)
Mmm, am de exersat, ca dovada penalizarile.
Iata unul din primele teste: |
1 Attachment(s)
0.079 :yikes: ...hmm...wtf...e gresit jocu..no way nu reactionam asa repede :lol: ..cred ca eram :drunk:
|
1 Attachment(s)
LoL..atat pot la ora asta...
|
1 Attachment(s)
da greu mai e :lol:
pun pariu k cine ia la bord ceva bate recordurile :twisted: |
ale dreq oi .. scapa de mine .... eh oricum am facut ala bobling .... :roll:
|
0.24
|
1 Attachment(s)
:wink:
|
1 Attachment(s)
yee ... an average of 0.1682 ....
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:21. |
- Copyright 2026 4Tuning