![]() |
Re: cielo
Cea mai simplă metodă e să dai difuzoarele de fabrică jos şi să le bagi pe astea să vezi dacă intră. ;)
Alea de fabrică au 4 piuliţe de plastic, se desfac cu cheie de 10, prin portbagaj. |
Re: cielo
Sal.Ca si ceilalti te felicit pt achizitie,sa o stapanesti sanatos si fara evenimente . Diamentrul la difuzoarele pe spate este de 16 iar pe fata de 10
|
Re: cielo
16,5 mai exact dar daca desfiintezi cutia poti pune de 20cm linistit
eu am de 20 |
Re: cielo
ms mult dacia...cred ca maine ma si apuc sa le montez
alea din fata nu le schimb...cel putin nu deocamdata :) cand nu am ce face cu 600 d mii (la atat am vazut 2 difuzoare de 10 bune) atunci le schimb si p alea din fata |
Re: cielo
am fost dimineate la polystar in craiova si m-am interesat de pretul geamurilor electrice fata si sunt cu manopera cu tot 700 ron,adik exact cat auzisem si eu
partea cea mai dura e ca imi cer 500 ron pt inchiedere centralizata,asa ca pe aia cred ca o pun singur :D |
Re: cielo
Nuuu, e exagerat de mult inchiderea. In Bucuresti am gasit inchidere Spaal cu 140 ron si alarma Black Widow pornind de la 200 ron. Montajul este gratuit, in conditiile in care cumperi produsele de la ei. Cunosc firma de multi ani, lucreaza cu produse bune, sunt seriosi si ofera garantie. cine cunoaste...e pe Bd Timisoara de cativa ani, inainte era tot prin Dr Taberei ;)
|
Re: cielo
Quote:
Cum treci de OMV-ul de pe C. Bucuresti si o iei la dreapta spre Electroputere, imediat cum ai ajuns in Rocada, la stanga se face o straduta care urca spre IUG. Pe straduta asta, pe partea dreapta la parterul blocurilor e firma asta. Du-te si intreaba acolo de toate alea si spune-ne aici tarifele. ;) |
Re: cielo
Quote:
La inchidere centralizata, costa mai mult montajul decat piesele, din cate am constatat eu. Si dureaza cel putin 4 ore, in functie de masina. |
Re: cielo
Sincer, si eu m-am indoit, stiu ca dureaza montajul la inchidere. Dar asa scrie pe site-ul lor: "Pt orice produs cumparat de la noi montajul este gratuit!". Daca mint ei, mint si eu. Dar oricum nu cred sa fie 500 ron... o sa-mi pun si inchidere si alarma la vara si o sa postez cat m-a costat cu totul.
p.s: oricum o sa le iau pe amandoua de la ei si sper sa-mi faca si o reducere mica (in cazul in care ma mai costa manopera ceva):D |
Re: cielo
ms mult lao...am sa ma duc si acolo :)
cat despre difuzoarele de 20 nu reusii nimic...nu se potrivesc...tre sa le vad si nu am nici un chef k s auzea bine in ele...dar imi trebuie banii :(( |
Re: cielo
app stie cineva daca difuzoarele alea de 17 sony,pionier sau KENWOOD de pe la altex si flanco sunt bune de ceva? si daca pretul afisat e pe unul singur sau pe aman2? :D ms mult
|
Re: cielo
Aku depinde ce intelegi tu prin bune.......si din ce stiu eu este pretul/set
|
Re: cielo
mai bune ma refer p la un 15-25 d w asa :)
k xcum nu vreau sa imi urle in cap...inca nu sunt asa d experimentat ca sofer :) |
Re: cielo
Daca iti iei ovale poate o sa itzi scaota 15 20 w , putere in care sa ai fidelitatea cea mai buna ....ce vezi tu pe cutii 1800 w ...bullshit dar cred ca stii asta
|
Re: cielo
stiu :)
faza e k p cielo nu stiu dak merg ovale...asa k le iau rotunde :) dak scot 20 imi ajunge! ms pt raspuns |
| All times are GMT +2. The time now is 02:33. |
- Copyright 2026 4Tuning