![]() |
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
-spatele este de-a dreptul ORIBIL
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
urat cu draci dricul
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
iiiiiiiiih iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiih groaznica e >:P daca o vad pe strada intru in ea :boxing: :boxing:
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
Arata groaznic spatele. Ce dracu' au patit design-erii de la VW?
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
parca in film nu il mai vad asa urat de spate....
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
e groaznic spatele, dar nici fata nu prea frumoasa..
cred ca priectantii au visat ceva urat de au desenat oribilitura asta!?:rolleyes2 |
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
Exterior varza. Dar interior imi place :)
Nu prea inteleg cum au putut sa faca astea de la WV o masina chiar asa de urata.... cred ca au visat putin prea mult.. |
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
-sunt curios la ce preturi o sa fie ......
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
sincer sa fiu , nu imi place spatele in rest totul OK .
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
Stopurile aduc putin la forma cu Lexus IS Sportcross
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
foarte frumoasa
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
fata de golful break precedent.........in interior se obseva o schimbare radicala....
cat despre exterior...era mai frumos(dak se poate zice asa) golf 4 variant.... |
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
Quote:
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
Pai de la golf4 mie mi se par cam rotunjite......cam feminine.....parerea mea!!!!:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:26. |
- Copyright 2026 4Tuning