![]() |
d
nu raspunde nimeni la nr ala de telefon
vreau neaparat un momo milenium,un knob f16 evo sau raptor cu piele neagra si o frana de mana fara insertie. |
Vreau si eu pe rosu. Ai asa ceva?
Daca da cum vrei sa procedam cu banii si livrarea? Eu sunt din Suceava. |
daca nu mai ai trek vreau milenium.
|
La ce pret e Momo Team?
In pret intra si butucul si tot ce trebuie...eu numai sa il montez??? |
1 Attachment(s)
280mm (11'') * Typ D28
|
.
daca vreti sa cumparati insistati la nr respectiv... omu nu mai intra pe forum.
|
Care este numaru ????
|
doooohhh 0724875343
|
Cand v-am zis ca va dau volane cu 60 euro (mai multe modele) nu v-a trebuit la nimeni...
|
Pai na...si acum nu ne mai dai???K nu prea am inteles postul.
Deci pret 60euro?Ai?Cum putem cumpara? |
Pana la urma mai ai sau nu???
|
Mai vinde cineva un volan ?
|
Re: Vand volan MOMO Millenium Evo
milenium evo e belea.. l-am vazut pe un evo 8
cum as putea sa pun unul pe Supernova? sau... ce modele de MOMO merg puse pe supernova? |
| All times are GMT +2. The time now is 20:10. |
- Copyright 2026 4Tuning