Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Vand volan MOMO Millenium Evo (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/4119-vand-volan-momo-millenium-evo.html)

beck 16-05-05 00:11

d
 
nu raspunde nimeni la nr ala de telefon

vreau neaparat un momo milenium,un knob f16 evo sau raptor cu piele neagra si o frana de mana fara insertie.

SV-05-YBG 19-05-05 09:23

Vreau si eu pe rosu. Ai asa ceva?

Daca da cum vrei sa procedam cu banii si livrarea? Eu sunt din Suceava.

SV-05-YBG 19-05-05 09:24

daca nu mai ai trek vreau milenium.

TM-84-DMX 19-05-05 17:11

La ce pret e Momo Team?
In pret intra si butucul si tot ce trebuie...eu numai sa il montez???

TM-84-DMX 19-05-05 17:13

1 Attachment(s)
280mm (11'') * Typ D28

beck 19-05-05 23:48

.
 
daca vreti sa cumparati insistati la nr respectiv... omu nu mai intra pe forum.

Heparu_Boy 20-05-05 17:00

Care este numaru ????

Gabi_323i 20-05-05 17:37

doooohhh 0724875343

vortex80 24-05-05 09:42

Cand v-am zis ca va dau volane cu 60 euro (mai multe modele) nu v-a trebuit la nimeni...

TM-84-DMX 24-05-05 16:09

Pai na...si acum nu ne mai dai???K nu prea am inteles postul.
Deci pret 60euro?Ai?Cum putem cumpara?

shadow 24-05-05 18:35

Pana la urma mai ai sau nu???

Lucian 09-08-05 10:11

Mai vinde cineva un volan ?

cristi7c 18-07-07 13:47

Re: Vand volan MOMO Millenium Evo
 
milenium evo e belea.. l-am vazut pe un evo 8

cum as putea sa pun unul pe Supernova?
sau... ce modele de MOMO merg puse pe supernova?


All times are GMT +2. The time now is 14:34.

- Copyright 2026 4Tuning