Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cum facem rost de mai multi cai putere ? (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere.html)
-   -   logan(si restu masinilori) => 7-9 cai putere in plus PENTRU TOATA LUMEA (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere/41101-logan-restu-masinilori-7-9-cai-putere-lumea.html)

Bobby boss 27-05-07 15:25

Re: logan(si restu masinilori) => 7-9 cai putere in plus PENTRU TOATA LUMEA
 
Investitie inutila

mae 28-05-07 14:36

Re: logan(si restu masinilori) => 7-9 cai putere in plus PENTRU TOATA LUMEA
 
e cam mult 2 mil .daca tot vre filtru sport se gasesc la preturi mult mai mici si calitate buna

Geo_ZGA 29-06-07 17:42

Re: logan(si restu masinilori) => 7-9 cai putere in plus PENTRU TOATA LUMEA
 
:lol: mai punem si un ornament de toba, mai luam si de acolo 2-3 cai...ca arata frumos, e lucios :lol: si cu un eleron de neam prost taiem aerul :P ca sa nu se ridice masina de la sol cand atingem 200 km/h cu a 2a :lol:
e reclama de cel mai prost gust...dar frumos facut articolul, aproape ca il crezi :lol:
eu ma gandesc asa: filtrul de aer "sport" nu ajuta cu nimic masina, decat daca...sufera modificari majore si atunci motorul necesita mai mult aer RECE. atunci, da, scoti tubulatura veche si pui filtru "sport", altfel...castigi un sunet mai simpatic :)


All times are GMT +2. The time now is 21:09.

- Copyright 2026 4Tuning