Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Cine ma ajuta si pe mine? :) (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/411-ajuta-mine.html)

Gabi_323i 21-05-07 01:18

Re: Cine ma ajuta si pe mine? :)
 
topicul estei din februarie 2004 :D

florin_cars 21-05-07 02:31

Re: Cine ma ajuta si pe mine? :)
 
da, am vazut asta...ai rezolvat problema in final?
ce mot ai(avut)?

Gabi_323i 22-05-07 00:22

Re: Cine ma ajuta si pe mine? :)
 
nu mai tin minte sincer

florin_cars 22-05-07 01:07

Re: Cine ma ajuta si pe mine? :)
 
l-ai dat? :shock: cu cat...separat sau cu masina
ma intere un 2.8 carb preferabil..stii ceva?

panaitescud 23-05-07 11:23

Re: Cine ma ajuta si pe mine? :)
 
Quote:

Originally Posted by florin_cars (Post 913260)
l-ai dat? :shock: cu cat...separat sau cu masina
ma intere un 2.8 carb preferabil..stii ceva?

hmm si eu sunt interesat ..;)


All times are GMT +2. The time now is 15:53.

- Copyright 2026 4Tuning