![]() |
Re: Cine ma ajuta si pe mine? :)
topicul estei din februarie 2004 :D
|
Re: Cine ma ajuta si pe mine? :)
da, am vazut asta...ai rezolvat problema in final?
ce mot ai(avut)? |
Re: Cine ma ajuta si pe mine? :)
nu mai tin minte sincer
|
Re: Cine ma ajuta si pe mine? :)
l-ai dat? :shock: cu cat...separat sau cu masina
ma intere un 2.8 carb preferabil..stii ceva? |
Re: Cine ma ajuta si pe mine? :)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:53. |
- Copyright 2026 4Tuning