![]() |
Re: cine stie daca merg boxe infinity REF 6510cs pe passat?
te rog uita-te la boxele astea:Alpine SPE-17CS,zi-mi daca merg bine fara amplificator
|
Re: cine stie daca merg boxe infinity REF 6510cs pe passat?
cam acelasi model am si eu difera faptul ca ale mele sunt seria de acum 2 ani.Merg fara statie dar iti repet schimbale pe toate 4
|
cand ai inlocuit toate boxele din portiere,cred ca stii cati wati au.cati wati pot sa pun maxx pe spate fara amplicficator?per boxa
|
Re: cine stie daca merg boxe infinity REF 6510cs pe passat?
Maxim 30-35 dar o sa se simta diferenta.Conteaza si ce aparat ai
|
Re: cine stie daca merg boxe infinity REF 6510cs pe passat?
Quote:
|
?????????????????
|
pana la urma m-am hotarat:imi iau un mac audio mpx 2000 +boxe infinity ref 6510cs
si acum intrebarea:ii bun amplificatoru ca sa se auda cat de cat? |
Re: cine stie daca merg boxe infinity REF 6510cs pe passat?
da este bun.Eu am mp4000 pe boxele din usi
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:53. |
- Copyright 2026 4Tuning