Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Volkswagen tuning (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning.html)
-   -   cine stie daca merg boxe infinity REF 6510cs pe passat? (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning/41008-stie-merg-boxe-infinity-ref-6510cs-passat.html)

bogdan16b 16-05-07 21:47

Re: cine stie daca merg boxe infinity REF 6510cs pe passat?
 
te rog uita-te la boxele astea:Alpine SPE-17CS,zi-mi daca merg bine fara amplificator

geo2002 16-05-07 23:47

Re: cine stie daca merg boxe infinity REF 6510cs pe passat?
 
cam acelasi model am si eu difera faptul ca ale mele sunt seria de acum 2 ani.Merg fara statie dar iti repet schimbale pe toate 4

bogdan16b 18-05-07 13:44

cand ai inlocuit toate boxele din portiere,cred ca stii cati wati au.cati wati pot sa pun maxx pe spate fara amplicficator?per boxa

geo2002 18-05-07 22:56

Re: cine stie daca merg boxe infinity REF 6510cs pe passat?
 
Maxim 30-35 dar o sa se simta diferenta.Conteaza si ce aparat ai

bogdan16b 21-05-07 15:42

Re: cine stie daca merg boxe infinity REF 6510cs pe passat?
 
Quote:

Originally Posted by geo2002 (Post 908373)
Maxim 30-35 dar o sa se simta diferenta.Conteaza si ce aparat ai

am un cd player "sony cdx-550v";da cautare pe google sa vezi detalii;si nu stiu daca merge sa pun 2 boxe infinity de 90 fiecare pe un amplificator ca asta: "www" "adelaida" ro"/product_info.php?products_id=71&osCsid=5de9e81758b dab8f77293f22cab1ffaf .astept raspuns.

bogdan16b 25-05-07 16:23

?????????????????

bogdan16b 29-05-07 18:08

pana la urma m-am hotarat:imi iau un mac audio mpx 2000 +boxe infinity ref 6510cs
si acum intrebarea:ii bun amplificatoru ca sa se auda cat de cat?

geo2002 03-06-07 13:02

Re: cine stie daca merg boxe infinity REF 6510cs pe passat?
 
da este bun.Eu am mp4000 pe boxele din usi


All times are GMT +2. The time now is 21:53.

- Copyright 2026 4Tuning