Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Botosani (https://forum.4tuning.ro/107-botosani.html)
-   -   Masini tunate de la noi din tara (https://forum.4tuning.ro/107-botosani/40990-masini-tunate-tara.html)

vLLLad 14-05-07 01:42

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
10 Attachment(s)
inca cateva :-P

vLLLad 14-05-07 01:46

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
7 Attachment(s)
si cam ultimele :x

keemo 14-05-07 16:23

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
clio ...arata superb...dar si dacia neagra arata destul de bine...

ESPinoza 14-05-07 16:29

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
10 Attachment(s)
mai pun si eu cateva precizez ca nu toate pozele sunt facute de mine sa nu fie confuzii :)

vLLLad 14-05-07 16:30

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by ESPinoza (Post 900661)
mai pun si eu cateva precizez ca nu toate pozele sunt facute de mine sa nu fie confuzii :)

nu conteaza......sa fie facute la noi in tara

vLLLad 14-05-07 16:41

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
6 Attachment(s)
inca 6 bucatzi

siminelsimi 14-05-07 16:54

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
carrera gt .. prea tare :D

siminelsimi 14-05-07 16:55

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
ce tarif are pe ora limuzina aia alba din iasi ?? 300C daca nu ma insel

vLLLad 14-05-07 22:14

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
3 Attachment(s)
cateva autohtone

FaraonuCPN 15-05-07 02:15

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
ce mai...sunt masini frumoase...!bani sa fie!:D

keemo 15-05-07 15:19

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Usa..aia de la tico atarna...cam naspa ...nu prea cred k e reala....ma bate gandu sa cred k e vt (suspect)


Bmw_Rulllzzz 15-05-07 15:32

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
mmmm....nice....mai ales ca marea majoritate sunt din bacau :lol:

ESPinoza 15-05-07 16:40

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by aic_keemo (Post 902479)
Usa..aia de la tico atarna...cam naspa ...nu prea cred k e reala....ma bate gandu sa cred k e vt (suspect)


este un tico cu lambo doors i`am facut poze la 4tuning days dar nush daca e ala

keemo 15-05-07 17:06

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
am crezut k e alt tico ..p asta il stiu .. k a fost la salonul auto...acolo l'am vazut..am crezi k e vreun virtual tuning...si faptul k nu puteam sa o fac full screen...ma facut sa zic k e virtual tuning...

ESPinoza 15-05-07 17:09

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by aic_keemo (Post 902696)
am crezut k e alt tico ..p asta il stiu .. k a fost la salonul auto...acolo l'am vazut..am crezi k e vreun virtual tuning...si faptul k nu puteam sa o fac full screen...ma facut sa zic k e virtual tuning...

si mie ala imi lasa impresia de vt ..


All times are GMT +2. The time now is 15:23.

- Copyright 2026 4Tuning