Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul Incepatorului (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului.html)
-   -   Semnatura (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului/40989-semnatura.html)

Gabi 05-06-08 23:23

Re: Semnatura
 
Quote:

Originally Posted by Jokerman170 (Post 1574437)
voi vedetzi fiatul lui vlad?

De ce, tu nu-l vezi ? La mine apare !

Jokerman170 05-06-08 23:23

Re: Semnatura
 
nu, in semnatura nu vad decat scuterul

MariusPiticu 06-06-08 20:59

Re: Semnatura
 
eu il vad..de ce? :) e mai frumos al meu :P :)) glumeam..nu vreau sa fiu rautacios :D

vlad_VSV 25-07-08 00:21

Re: Semnatura
 
probe :D

MariusPiticu 25-07-08 00:23

Re: Semnatura
 
vlad..cu asta cei aici? :))

_anaconda_ 28-07-08 15:56

Re: Semnatura
 
se pot pune mai multe imagini.......

uploadezi o imagine pe www.imageshack.com sau cum e site-ul ala (sau pe orice site de genul)....copiezi linkul ala...si la semnatura folosesti codul corespunzator (pe forumul pe care am asa ceva e [IMG]link[/IMG])...si o sa iti apara imaginile la semnatura...nu am verificat deci nu stiu daca functioneaza si aici.Dar cu siguranta, ca pe orice forum, daca ai semnatura prea mare, o sa fie stearsa o parte din ea sau in totalitate de vreun supermoderator sau administrator

simple20 05-10-08 23:47

Re: Semnatura
 
salutari..hm..need help putin..imi poate spune si mie cineva cum pun si eu semnatura? ca nu gasesc acolo sa modific , unde trebuie sa intru ? mersi

Psycho 08-10-08 00:04

Re: Semnatura
 
User Cp -> si al 8-lea meniu de sus in jos este edit sign. intri acolo iti uploadezi imaginea unde vrei .. avem si noi hosting iar apoi o pui la semnatura cu [img] link [/img ]

simple20 08-10-08 15:08

Re: Semnatura
 
Quote:

Originally Posted by Psycho (Post 1798064)
User Cp -> si al 8-lea meniu de sus in jos este edit sign. intri acolo iti uploadezi imaginea unde vrei .. avem si noi hosting iar apoi o pui la semnatura cu [img] link [/img ]

Am reusit..nu gaseam . mersi frumos.:D

Marius 21-01-09 21:05

Re: Semnatura
 
Am voie sa imi pun in semnatura link catre site-ul meu?
Multumesc!

Psycho 22-01-09 00:37

Re: Semnatura
 
iti poti pune semnatura catre site-ul tau dar cu hyperlink .. adica cu scris ascuns

ceva de genul .. site-ul meu

success

22VIN 24-01-09 22:20

Re: Semnatura
 
interesant exemplu de hyperlink ai dat:))

MariusPiticu 05-02-09 13:07

Re: Semnatura
 
probaaa...

no..aiurea proba..ca nu se vede poza de la semnatura :(

MariusPiticu 05-02-09 13:11

Re: Semnatura
 
proba 2..

asa mai merge parca. :D

MariusPiticu 05-02-09 13:14

Re: Semnatura
 
o alta proba :D


All times are GMT +2. The time now is 23:14.

- Copyright 2026 4Tuning