![]() |
Re: Semnatura
Quote:
|
Re: Semnatura
nu, in semnatura nu vad decat scuterul
|
Re: Semnatura
eu il vad..de ce? :) e mai frumos al meu :P :)) glumeam..nu vreau sa fiu rautacios :D
|
Re: Semnatura
probe :D
|
Re: Semnatura
vlad..cu asta cei aici? :))
|
Re: Semnatura
se pot pune mai multe imagini.......
uploadezi o imagine pe www.imageshack.com sau cum e site-ul ala (sau pe orice site de genul)....copiezi linkul ala...si la semnatura folosesti codul corespunzator (pe forumul pe care am asa ceva e [IMG]link[/IMG])...si o sa iti apara imaginile la semnatura...nu am verificat deci nu stiu daca functioneaza si aici.Dar cu siguranta, ca pe orice forum, daca ai semnatura prea mare, o sa fie stearsa o parte din ea sau in totalitate de vreun supermoderator sau administrator |
Re: Semnatura
salutari..hm..need help putin..imi poate spune si mie cineva cum pun si eu semnatura? ca nu gasesc acolo sa modific , unde trebuie sa intru ? mersi
|
Re: Semnatura
User Cp -> si al 8-lea meniu de sus in jos este edit sign. intri acolo iti uploadezi imaginea unde vrei .. avem si noi hosting iar apoi o pui la semnatura cu [img] link [/img ]
|
Re: Semnatura
Quote:
|
Re: Semnatura
Am voie sa imi pun in semnatura link catre site-ul meu?
Multumesc! |
Re: Semnatura
iti poti pune semnatura catre site-ul tau dar cu hyperlink .. adica cu scris ascuns
ceva de genul .. site-ul meu success |
Re: Semnatura
interesant exemplu de hyperlink ai dat:))
|
Re: Semnatura
probaaa...
no..aiurea proba..ca nu se vede poza de la semnatura :( |
Re: Semnatura
proba 2..
asa mai merge parca. :D |
Re: Semnatura
o alta proba :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:14. |
- Copyright 2026 4Tuning