![]() |
Re: Cumpar X-Brace E36.
nu vreau sa zic nimik dar ai anuntul de aproape jumatete de an si nu ai nici o oferta , din fericire pt mine si din pacate pt tine eu le-am vandut pe toate 3 si la pretul vrut de mine , nu vreau sa te dezamagesc dar nu se gasesc asa usor si mai ales la pretul ala care-l oferi tu
|
Re: Cumpar X-Brace E36.
Quote:
|
Re: Cumpar X-Brace E36.
Quote:
|
Re: Cumpar X-Brace E36.
1 Attachment(s)
250lei fix impecabil
|
Re: Cumpar X-Brace E36.
Quote:
Multumesc 4Tuning.:pistoles: |
| All times are GMT +2. The time now is 13:22. |
- Copyright 2026 4Tuning