Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :) (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/40527-olteanu-meu-intors.html)

ZM_FKL 11-05-07 02:15

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
1 Attachment(s)
Ia uitati cum arata BUDA mea inainte :D

Radu.Dobromirescu 11-05-07 09:24

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Arata fain Magos...e misto culoarea...

Magos 11-05-07 17:23

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
da, insa mai merge cosmetizat pe aici , pe colo...

sa ma linistesc eu cu ale mele, si ma pun serios pe treaba

Ja_Rule 11-05-07 17:41

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
si cu asta ne ameninti de`o mie de ani ... :D

Magos 11-05-07 17:55

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
poi de o mie de ani va amenintam si cu pozele, si in sf am pus... :D

PetricaCBD 12-05-07 23:13

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
2 Attachment(s)
si PTKu arata si mergea ff nasol acum 4 ani....am tot facut ceva la el(motor,aprindere,carburator de TRS,muzica,pus la punc electrica si multe altele),iti trebuie timp,bani si ff multa rabdare...am pus si eu o poza cu PTK-u de acum 4 ani..sa vedeti ce era si una de acum sa vedeti ce a ajuns :D.NUMAI BINE!!!si spor la treaba

Magos 12-05-07 23:16

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
ms ms... pana una alta am nevoie de un carbuartooooor!!!! help!!!!

PetricaCBD 12-05-07 23:22

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
de cat sa fie???

Magos 12-05-07 23:24

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
1,1... :(
poti sa te interesezi?? ca al meu e. . . PAFF!!!

PetricaCBD 12-05-07 23:26

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
o sa ma uit maine si vorbim am unul de 1.3 si tre sa mai am vreo 2 de 1.1 sa vad ce mai e pe acolo...daca mai gasesc de 1.1 al tau e ;)

Magos 13-05-07 12:02

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
aaaaah.... sar'na!!! :D

ZM_FKL 13-05-07 16:07

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Hai ca ma duc la garaj sa fac cateva poze rapid... Exterior + interior. Sa vedeti diferenta dintre cum arata acum si cum va arata pana la sfarsitul anului.... (daca nu mor pana atunci) :D

PetricaCBD 13-05-07 19:04

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 898622)
aaaaah.... sar'na!!! :D

am gasit unul de 1.1 intr-o stare bunicica....te asteapta sa vi sa il iei :lol:

Magos 13-05-07 21:19

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by PetricaPTK (Post 899108)
am gasit unul de 1.1 intr-o stare bunicica....te asteapta sa vi sa il iei :lol:

aaaaaa.... da un numar de telefooooon... :D:D:D:D sau da un add pe mess!!! ca vin si azi sa il iau!!! :>

Magos 13-05-07 21:35

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 899326)
aaaaaa.... da un numar de telefooooon... :D:D:D:D sau da un add pe mess!!! ca vin si azi sa il iau!!! :>

vezi ca tot eu am licitat si pe okazii.. :D ieri... :P


All times are GMT +2. The time now is 21:05.

- Copyright 2026 4Tuning