![]() |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
pai ar fi loc si de liniute se pot face chiar pe centru orasului , si de ceva drifturi este loc , asa cum am mai spus vom incerca sa facem ceva , daca ar fi dupa noi maine vor fi curse dar cum sunt legile si la cat de mult iubeste politia evenimentele de acest gen cred ca va trebui sa ducem ceva munca de convingere cu ceva pers prin acel oras ....
cea mai rapida masina din vatra nu stiu exact care e sunt cateva volvo , rx-8 , leon cupra ..... |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
Va recomand mai intai sa participati la alte intalniri,sa vedeti cum e,sa va faceti o echipa,iar altii va vor da o mana de ajutor cu logistica si alte chestii.. In toate e un inceput.. Numai bine va ureaza 'vecinu' CoCaine ;) |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
pe la concursuri de gen am fost si stim care sunt mersurile cei drept nu am participat, avem ceva cunostinte care au organizat evenimente de genu si care cred ca ne vor sprijini , vom vedea....nimic nu e usor
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
3 Attachment(s)
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Ihiiii ....ce seamana cu Dacia lu' Nitro ;))..si in portbagaj la fel ...:P....numai k u ai oleak mai multa putere :P....
Poate ne auzim pe la cursa pe la Suceava ...cand va fi asta ....totusi ...din cate ati vazut pe forum la Crazy Drivers ....nu cred k se va mai tine la sfarsitul lunii mai ...din cauza cupei Fia GT ...oricum ...sa speram k se va tine pe undeva paproape de zilele Sucevei :)...si puteti veni atunci ...si veti vedea exact ce implica o cursa....Eu sper din toata inmia sa aducetzi macar o parte din Sporturile cu Motor si prin Vatra :).... Domnu CoCaine ...u nu stai prin T13 :-? ...:P....k o vad parcata pacolo cu stikeru 4tuning tzantsos pe ea ;))... Numai bine si sa ne auzim cat d curand :) |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Observasi eu ceva suspect cu masina din fatza la 13 ....si asta din poza....ideea e k am facut legatura prea greu :))) poate ne auzim la o cafea prin Camelot :)
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Bai fratilor, chiar nu-mi vine sa cred cata agitatie pe topicul asta. Curse mai putem face si pe aeroporul de la Floreni(10km de Dorna) e destul de lung, pista e foarte buna numai ca trebuie curatata de mizerie. Oricum la cursa de la Sv vreau sa particip, numai sa se faca odata ca numai am rabdare. La Cluj nu m-am bagat
din cauza ca era masina in rodaj. |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Dar ce masina ai?Cred ca ar fi bine sa incepeti cei din Dorna sa va prezentati masinile pe acest topic..;)
Va salut! |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Deocamdata am un 307 benzinar. In scurt timp va urma un A4 2.5 Tdi
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
De ce nu un A4 ...tot benzina :-s.....de ce stricati masinile cu dieseluri :(....oricum ...fiecare cu cel doare ...dar ....jtiu multi oameni care cred k dieselurile sunt mai eficiente k benzinarele ...nu contesc acest lucru asupra uinor marci ...dar ...totusi ..:( un A4 3.0 q ;;) nu suna :D
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Nu zic k nu shefu....ziceam si eu aja ....k un 3.0 suna mai bine decat 2.5 tdi...doar ata ...
oricum ....nu miar placea nici A4 ...nici A6 ...poate doar RS4 ...RS6....S3 ...de la Audi ...in rest ...mai nimic ...S1 ....S2 si astea suna bine :P |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:51. |
- Copyright 2026 4Tuning