![]() |
Re: Escalade vs alte suv-uri de lux
MDX nu mi se pare o masina frumoasa, iar Lexusuri mai sunt, sunt frumoase, in interior intr-adevar luxoase, dar nu o prezenta deosebita ca Escalade-ul.
|
Re: Escalade vs alte suv-uri de lux
Eu tot la Lexus raman si de ce nu Toyota Land Cruiser L100!Sau de ce nu X6 chiar daca nu se incadreaza in sectiunea asta am inteles ca are calitati off-road foarte bune si este foarte cautata de americani!
|
Re: Escalade vs alte suv-uri de lux
escalade :-j
|
Re: Escalade vs alte suv-uri de lux
Am vazut mai devreme... Rover scoate 400hp cu compresor mecanic din 4.2 daca nu ma insel... Daca vrei aspirat 400hp go 4 ferrari sau RS4 si R8 :)
Nu se compara atmosfera si calitatea materialelor din ml sau x5 cu ce e in Escalade... fara suparare. Acum de modul in care se conduce... nu stiu daca escalade are independenta pe spate... asta spune multe. |
Re: Escalade vs alte suv-uri de lux
ESCALADE all the way .....
|
Re: Escalade vs alte suv-uri de lux
Mai este Lincoln Navigator care este si el un concurent pentru Escalade, sunt genul de SUV-uri care impun respect prin masivitate, foarte frumoase amandoua.
|
Re: Escalade vs alte suv-uri de lux
Ii dau dreptate lui sergiu este si Navigator care concureaza cu suvurile mari Escalade Hummer H2 etc . Parerea mea este ca Escalade este cel mai frumos dintre toate , toate sunt frumoase masive impun respect dar Escalade parca are ceva aparte:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:13. |
- Copyright 2026 4Tuning