![]() |
vrei sa vin cu masina mea ? :lol: :lol: :lol:
|
HolySoul dar de ce nu vii si tu cu mashina ta? doar consuma putin nu?? eu am facut un calcul daca vin cu skoda ar veni de pus gaz de 400 de mii de om :D cu getzu nush exact cat ma ajunge, dar oricum mai mult
|
baieti, hai sa vedem maine cand ne intalnim care mere cu masina si care vrea pasager sa vedem cum putem face niste echipe, si postam aici dupa aia, ce ziceti ?
|
OK..Ok ...sunt de acord....dar deja zic..eu merg cu Radutzu...bine inteles daca ma ia! :P
|
Re:
Quote:
Vin da n-am nevoie sa-mi plateasca cineva benzina ... si oricum vreau sa mai iau pe cineva din vs .. si a mea manka de rupe cand e plina si-n plus abia trage :) in afara` de asta s-ar putea sa merg pe alta ruta prin Bacau-Brasov sa ma alatur coloanei care vinde din CJ ... din Bacau mai vin doua masini .. daca vin masini din Iasi merg prin buzau .. in fine inca nu-s hotarat .. :) |
videm noi egzact p udne mergem
|
may radutzu l a4 oameni calculat nu? cam incarcat acum depinde cum mergi... eu ies mai ieftin.. da merg korekt dupa legislatie :twisted: o ora in plus sau in minus nu e mare bai
|
kapp, eu am pus mai mult k am calculat si cat ne mai frekam prin bucale
|
hai bre..ce drac...care si cum pan la urma..sau stau acasa si admir pozele de pe 4 tuning....?
Cartman: usurel :wink: |
4tuning sponsorizeaza participarea unei masini in concurs la motorshow pe 27 martie, ca sa fie si iasiul reprezentat...
|
Detalii pls....
|
Am vorbit cu Gratzian si participarea masini lui Iohan (Golf4 HAN) la Tuning Show va fi sponsorizata de 4tuning. Mai multe detalii nu cred ca sunt :)
|
baieti.. :oops: in cazul in care ajungeti in buc.. si sunteti un pic pierduti .. sau .. nush .. vreti sa iesiti la un suc ... sau nush .. cert e ca.. noi i-am mai asteptat si pe baietii de la cr si tot asa.. si dupa.. le-a placut.. poate aveti nevoie de un insotitor... vb cu cineva din 4ss sa venim sa va conducem .. prin oras.. pana la prisma.. etc.
vreti ? aveti nev. ? :? |
Ce baiat de treaba e Santos :) multumim de oferta... te anuntam imediat dupa ce stim si noi exact cati venim.. cum.. cat stam... ce facem.. etc. Oricum, ar fi frumos sa dam un party mai micut pe acolo... ca o sa fie baieti (si fete :)) din toata tzara.,..mai rar asa adunare :twisted:
|
Salve EvLSant0S, thanks a lot pt. oferta, cum a zis si sinner, te anuntam ce si cum cand stim si noi :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:32. |
- Copyright 2026 4Tuning