![]() |
ne place , ne place asteptam motoru acum :wink:
|
motoru in primavara nu Horia? ca asta de acum nu se prea asorteaza cu fata :)
|
1 Attachment(s)
hai ca pun si eu acum un motor...ala misto o sa vina ion primavara...
|
pretena mea ... momentan... :lol: :lol: :lol:
|
misto yakonne ...si nu vrei sa o schimbi?? :)))
|
:lol: :lol: :lol: Din batrani se zice ca \" O la_a la timpul ei face cat zece femei\" asa ca nu vad problema. Jur ca toti baietii de aici stiu despre ce e vorba! :lol: :lol: :lol:
|
Re:
Quote:
Sa-ti traiasca frate! Mama-mama ce ochi are fata asta!!! :o |
mersi mult...:D
|
2 Attachment(s)
poze proaspete :oops: :lol:
|
Sa traiti, sa infloriti... :lol: :dance: :drunk: :bunch:
|
Re:
Quote:
|
Daaaaaa, sustin motiunea... :wink:
|
frumoosss.... pacat ca n-am si eu cu ce sa ma laud.... :( :( :(
|
Re: fete si motoare
2 Attachment(s)
nevasta-mea s-a facut tinichigiu...
|
Masina a mea dar fata Nu :)
10 Attachment(s)
Cand vine iarna masinile se imbraca cu gume de iarna iar fetele isi iau fustitele :D
Masina proprie dar fata NU.8) https://img214.imageshack.us/img214/4997/da4dk.jpg Tre sa recunosc ca am fost si putin pe interes, ca mi a reparat ceva pe la turbina :D https://img524.imageshack.us/img524/6798/da5.jpg https://img204.imageshack.us/img204/7205/da2d.jpg https://img25.imageshack.us/img25/1627/da3rp.jpg https://img524.imageshack.us/img524/7761/da1p.jpg https://img204.imageshack.us/img204/9203/63514630.jpg |
| All times are GMT +2. The time now is 10:37. |
- Copyright 2026 4Tuning