Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4Tuning International (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international.html)
-   -   Curatenia de Primavara (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international/39639-curatenia-primavara.html)

yulasinio 22-05-07 20:34

Re: Curatenia de Primavara
 
Prezent :lol:

adrian gavrila 23-05-07 15:22

Re: Curatenia de Primavara
 
prezent. Salutari la toti. Am cam lipsit ,dar m-am intors.

cls21b_EVO 26-05-07 07:02

Re: Curatenia de Primavara
 
Prezent!!!

Imi cer mii de scuze...dar nu am mai frecventat sectiunea asta...sunt cam ocupat cu propriul club de masini, intru acolo ma uit si gata.

La fel spun si eu de RO, e foooarte bine :D, si se pare ca nu va mai trebui sa plec inapoi...sa vedem...desi, putin probabil.

P.S: promit ca nu ma uit sa intru, clar!

Nicknamed_13 29-05-07 04:29

Re: Curatenia de Primavara
 
Prezent!!!!

AlexXx-4ti 29-05-07 15:25

Re: Curatenia de Primavara
 
Salut pe toti "Curätenia de Primävarä!!??? ce vrea sä fie curätenia in casä,masinä sau pe forum despre ce este vorba:?: :rolleyes2 :lol: 8)

"George dä si mie programu äla ,sä blincäre luminile sä ametesc8)

georges14 30-05-07 01:02

Re: Curatenia de Primavara
 
E mare programu da daca vrei da-mi poza si iti fac eu sa blincare :)

draculas 04-06-07 03:00

Re: Curatenia de Primavara
 
mdea... `zent

EaGle 04-06-07 14:28

Re: Curatenia de Primavara
 
a trecut peste o luna de cand zice lumea k e prezenta....dar nu ati mai revenit cu amanunte.....

CJ-01-WOB 04-06-07 14:57

Re: Curatenia de Primavara
 
Ia ui cine ne viziteaza .. dracule parca ai zis ca nu mai intrii pe aici ;)


anyway .. on topic..news on the way !

CJ-01-WOB 04-06-07 15:08

Re: Curatenia de Primavara
 
am numarat 18 persoane intr-o luna.
cam dezamagitor stiu dar asta e situatia
s-au creeat noi threaduri , pe teme si discutii noi
plus cei mai noi useri sunt invitati sa completeze cele deja existente prin care dezvaluiesc mai multe info despre locurile unde se afla si despre ei!

Mai am cate-va idei care le v-oi pune in practica in saptamanile urmatoare , in masura timpului !

Va multumesc

yulasinio 31-08-07 22:22

Re: Curatenia de Primavara
 
Deci s-a incheiat MAREA CURATENIE DE PRIMAVARA:?:
:lol: :lol: :lol:

EaGle 21-09-07 23:41

Re: Curatenia de Primavara
 
pana la urma...de ce a fost facut topicu` asta ? :lol: :lol: ? ...au trecut luni..nu saptamani :lol:

CJ-01-WOB 22-09-07 00:22

Re: Curatenia de Primavara
 
un mic caiet cu prezenta

yulasinio 22-09-07 00:48

Re: Curatenia de Primavara
 
Quote:

Originally Posted by CJ-01-WOB (Post 1112702)
un mic caiet cu prezenta

Mai bine zis strigarea catalogului :lol:

Fixius 24-09-07 01:27

Re: Curatenia de Primavara
 
Quote:

Originally Posted by CJ-01-WOB (Post 1112702)
un mic caiet cu prezenta



sa ai grija ce nota imi treci in catalog.. ca pote.. iti rup pagina din catalog.. :D

asa am foacut o data.. in bartiu :D


prezent


All times are GMT +2. The time now is 19:14.

- Copyright 2026 4Tuning