![]() |
Re: Unde spalam masina in Cluj - Spalatorii de calitate
Quote:
|
Re: Unde spalam masina in Cluj - Spalatorii de calitate
este super ok pe taietura turcului, eu am spalat`o si am fost multumit.
mercurul este non-stop.(nu a fost precizat)... ps: noaptea mergi la intelegere cu angajatii nu mergi pe tarif fix |
Re: Unde spalam masina in Cluj - Spalatorii de calitate
bine spala si la Aqua in capat la manastur inainte de pod!
|
Re: Unde spalam masina in Cluj - Spalatorii de calitate
mai spala bine(azi am fost) la intrare unde-i scoala alfa, de deasupra cartodromului. nu`i scump ai masa unde sa bei ceva, scaune, umbrele sa nu mori de cald....ii ok, mi`o placut.
|
Re: Unde spalam masina in Cluj - Spalatorii de calitate
poi mai stiu si eu una unde spalau bine cel putin in toamna,ca mai nou sapal la mercur si io.......aaaa tot in gheorgheni in capat la 32 barat.....cu mergi pe varianta......spre turzii....e spalau oki acum nu stiu.........
|
Re: Unde spalam masina in Cluj - Spalatorii de calitate
la capatul lui3 s-a desachis de ceva vreme o spalatorie noua. spala bine baietii de acolo doar ca au "farduri" tare naspa si dupa ce se usuca e tot o urma e masina :) ....... deci spalatoria asta e pe lista neagra !
|
Re: Unde spalam masina in Cluj - Spalatorii de calitate
Quote:
|
Re: Unde spalam masina in Cluj - Spalatorii de calitate
ai dreptate,spala bine si in capt la 32 barat, imediat dupa banca transilvania pe brancus, dar e cam stram acolo si nu prea ai unde parca dak e aglomerat si trebuie sa astepti
|
Re: Unde spalam masina in Cluj - Spalatorii de calitate
totusi de ce ii asa de important topicu astaincat sa-l puneti sticky ?????????????
|
Re: Unde spalam masina in Cluj - Spalatorii de calitate
pt mine cel putin e important... nu am adesea bani sa platesc de 2 ori un spalat...........
|
Re: Unde spalam masina in Cluj - Spalatorii de calitate
dezamagit de spalatoria de la omv cluj....nesimtire si indiferenta fata de o masina venita din alt oras
|
Re: Unde spalam masina in Cluj - Spalatorii de calitate
Quote:
|
Re: Unde spalam masina in Cluj - Spalatorii de calitate
Quote:
eu am fost acolo imediat dupa ce s-a deschis....am facut scandal urat de tot...am spalat int + ext iar la 50 de m dupa ce am plecat mam oprit sa imi aranjez presurile, cand...surpriza...tot nisipul era maturat sub presuri facut gramada...era si patronul acolo, care mi s-a parut un capsunar...nu a parut deloc interesat de ceea ce a facut angajatul lui si de faptul ca eram super crizat si se uitau toti clientii la mine...a zis ca :"daca nu iti place mergi in alta parte"....meserie...va dati seama ca nu am mai dat pe acolo In plus intrarea ii super nasoala, daca ai un spoiler mai jos combinat cu o garda la sol mai scazuta risti sa rupi spoileru |
Re: Unde spalam masina in Cluj - Spalatorii de calitate
@ vali_cd
se poate, nu zic nu, dar eu am fost multumit de fiecare data si imi place ca patronul ii tot timpul acolo, si baietii aia nu prea isi permit sa lucreze de mantuiala. In legatura cu bordura e adevarat ca e cam maricica dar mai nou de cand au asfaltat strada e mai bine |
Re: Unde spalam masina in Cluj - Spalatorii de calitate
eu spal masinile la spalatoria de pe Gheorghieni..capat 32, ii spune Clean Car si sunt f multumit.
Lasi masina si cand e gata te suna sa vi dupa ea. daca vrei poti face si contract. te trece in caiet si platesti odata pe luna sau cum vrei. Masinile de curse sau motocicletele sunt moca (cel putin ptr mine) :) |
| All times are GMT +2. The time now is 11:46. |
- Copyright 2026 4Tuning