![]() |
Re: Audi 80 (B2) quattro
2 Attachment(s)
Shtie careva unde ash putea gasi o pereche de faruri de audi 90 shi stopuri spate roshii de v8? ms fain
|
Re: Audi 80 (B2) quattro
Quote:
|
Re: Audi 80 (B2) quattro
Sal sunt din timisoara si am si eu un audi butoias si 89 si am o problema:imi curgea lichid de frana pe la un etrier si am vrut sa schimb garnituri le asa ca l-am desfacut iar acuma nu mai pot sa il montez ca are un arc in inerior ca nu se poate monta decat cu o presa speciala am inteles as vrea sa stiu da ati mai facut care va dinre voi asa ceva si cum ati reusit sa il asamblati eu am umblat peste tot in oras si nu are la nici un servis v-as ruga mult sa ma ajutati.
va multumesc anticipat |
Re: Audi 80 (B2) quattro
5 Attachment(s)
ZbaCk in bizZniss. A inceput procesul de restaurare:D:D:D
|
Re: Audi 80 (B2) quattro
10 Attachment(s)
Neshte poze cu ce-am mai lucrat:
|
Re: Audi 80 (B2) quattro
Urmeaza peticitul, izolatul shi instalatul motorului. Un 1.8 ke-jetronic. Bani shi timp sa fie:D:rolleyes2
|
Re: Audi 80 (B2) quattro
mai ai ceva de munca dar pina la urma cred ca vei reusi!bafta in continuare
|
Re: Audi 80 (B2) quattro
Quote:
|
Re: Audi 80 (B2) quattro
in ce stadiu sunt lucrarile?de sarbatori mergi cu ea?
|
Re: Audi 80 (B2) quattro
10 Attachment(s)
Intre timp am mai lucrat cate ceva: am sudat spatele, podu pedalier, am scos suportul bateriei, vopsit shi bucshat bratele shi punte fatza & spate, vopsit compartimentul motor, etc.
|
Re: Audi 80 (B2) quattro
Salutare!Interesant ce faci tu!Am o masca nou nouta pt masina ta si mai multe sigle Audi noi daca te intereseaza da'mi un PM!
|
Re: Audi 80 (B2) quattro
Mai pune poze cu ceai mai lucrat
|
Re: Audi 80 (B2) quattro
bafta si sper sa iasa cat mai frumos
|
Re: Audi 80 (B2) quattro
Mi-am pus motoru, cutia, diferentzialu, cardanu si instalatzia electrica, conductele de benzina, etrierii etc. Urmeaza sa-mi ttrag conductele de frana, sa-mi vopsesc interioarele. Dupa aia pus rezervoru si dat cheie :peace:
|
Re: Audi 80 (B2) quattro
Sper sa pot face nejte poze saptamana asta.
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:05. |
- Copyright 2026 4Tuning