Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/38963-top-car-vantage-gt-cayenne-rusi.html)

Luigyy 20-04-07 21:09

Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
 
f reusit kit-ul shy performantele . nici nu vreau sa ma gandesc 750 cai

z3r0m3CSL 20-04-07 22:52

Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
 
Super fain si kit-ul da si motorul ii tare 750 de caluti !

Seat_TDI 22-04-07 16:42

Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
 
frumos tare de tot,sunt curios ce pret va avea

mareo 21-06-07 14:17

Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
 
foarte frumos, au schimbat tot ce se putea..

nookie 30-06-07 13:41

Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
 
mai, nu stiu ce sa zic de cat de reala este masina, cert e ca ultimele poze sunt facute pe calculator, in photoshop

andrei.badea 30-06-07 17:22

Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
 
Nice ... in sfarsit cayenna arata cum trebuia sa arate de la inceput.


All times are GMT +2. The time now is 12:03.

- Copyright 2026 4Tuning