![]() |
Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
f reusit kit-ul shy performantele . nici nu vreau sa ma gandesc 750 cai
|
Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
Super fain si kit-ul da si motorul ii tare 750 de caluti !
|
Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
frumos tare de tot,sunt curios ce pret va avea
|
Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
foarte frumos, au schimbat tot ce se putea..
|
Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
mai, nu stiu ce sa zic de cat de reala este masina, cert e ca ultimele poze sunt facute pe calculator, in photoshop
|
Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
Nice ... in sfarsit cayenna arata cum trebuia sa arate de la inceput.
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:03. |
- Copyright 2026 4Tuning