![]() |
Re: reporteri, redactori, redactor sef, secretar de redactie 4tuning
mai e vreun job la reporteri de teren??mi-ar face o bucurie
|
Re: reporteri, redactori, redactor sef, secretar de redactie 4tuning
am trimis si eu un mail...poate sunt de folos :)
|
Re: reporteri, redactori, redactor sef, secretar de redactie 4tuning
am trimis si eu :-?? nu se stie niciodata :D
|
Re: reporteri, redactori, redactor sef, secretar de redactie 4tuning
salutare!
ati fost contactati careva dintre cei care ati trimis CV-uri pentru job-uri la revista 4tuning sau???(ca as fi interesat si eu...) |
Re: reporteri, redactori, redactor sef, secretar de redactie 4tuning
as fi si eu interesat ... daca se mai fac angajari ... numai ca sunt din suceava ... .. astept un raspuns ... va multumesc
|
Re: 4TuningRO angajează reporteri, redactori, redactor şef ş secretar de redacţie
Am trimis si eu mail.
Astept raspuns. |
Re: 4TuningRO angajează reporteri, redactori, redactor şef ş secretar de redacţie
si eu am trimis mail si astept raspuns
|
Re: 4TuningRO angajează reporteri, redactori, redactor şef ş secretar de redacţie
Hehehe...Eu am experienta la o revista auto. Gratzian ti-am trimis un mail.
Merci! |
Re: 4TuningRO angajează reporteri, redactori, redactor şef şi secretar de redacţie
un inginer auto in devenire va intereseaza? :))
|
Re: 4TuningRO angajează reporteri, redactori, redactor şef şi secretar de redacţie
ceva in vanzari aveti liber ? am lucrat o perioada in vanzari...dar ce mai conteaza...e vorba de pasiune , depinde ce posturi mai sunt libere ; pentru 4tuning fac cam orice :!:
|
Re: 4TuningRO angajează reporteri, redactori, redactor şef şi secretar de redacţie
Am trimis si eu cv+scrisoare de intentie.
Astept raspuns,multumesc anticipat. |
Re: 4TuningRO angajează reporteri, redactori, redactor şef şi secretar de redacţie
salut,mai sunt locuri libere in echipa? Daca da,astept un pm cu mai multe detalii. Multumesc
|
Re: 4TuningRO angajează reporteri, redactori, redactor şef şi secretar de redacţie
1 Attachment(s)
Salut...
Sunt Andrei din Alexandria si am 16 ani si sunt intresat de o munca mai ciudata nu vreau sa ma angajez la 4tuning pentru ca nu am varsta de 18, dar vreau sa stiu daca pot sa am un acord de la voi "4tuning" pentru ca vreau sa lucrez ca fotograf... fara salariu... nu ma intreseaza banii as faceo din pasiune... merg la majoritatea evenimentelor 4tuning de prin Bucuresti si judete vecine... tot ceea ce ma intreseaza e sa am un acord sau permis ceva de la voi cu care sa pot lucra ca fotograf (fara banii)... aparat foto am eu... ideea e ca nu am permisia de a intra in spatiul destinat show-ului... adica unde se fac drifturi, cerculete si altele... am vazut mai multe persoane cu niste veste verzi inscriptionate 4tuning as vrea sa lucrez la fel ca ei... si sa fotografiez show-ul... fara bani... dar nu garantez ca sunt prezent la toate festivalele organizate de 4tuning... bravo 4tuning pentru tot ceea ce ati facut si.... VA SUSTIN |
Re: 4TuningRO angajează reporteri, redactori, redactor şef şi secretar de redacţie
Quote:
Inaintea fiecarui eveniment o sa se posteze aici pe forum o sectiune FOTO. Vei trimite acolo un e-mail cu numele,poza si nu mai stiu ce si o se face legitimatie sa ai acces. Fi cu ochii in 4 ca vine acuma in martie 4tuning :-) |
Re: 4TuningRO angajează reporteri, redactori, redactor şef şi secretar de redacţie
Quote:
am vazut calendarul cu evenimente... in martie o sa fiu acolo:D sau daca nu gasesc postul... ma descurc eu il intreb pe un fotograf... :D |
| All times are GMT +2. The time now is 08:43. |
- Copyright 2026 4Tuning