Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   DEZMEMBREZ e36 Mpacket (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/386506-dezmembrez-e36-mpacket.html)

Addr 29-09-13 18:02

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
fetele de usi..si mansonul de la schimbator la ce pret?

Bogdan-MRR 29-09-13 18:13

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Fete de usi + suport de pahare.

StelarPhunk 01-10-13 14:25

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
salut.. ce suspensie are si cat ceri pe ea? mersi!

dany_JET 03-10-13 12:54

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
s a vandut si grupul....jantele sunt rezervate pana luni.
...

bmw e36 efv 03-10-13 21:49

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
salut! pret pentru incuietorile de la usi+portbagaj si contact??

dany_JET 04-10-13 21:25

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by bmw e36 efv (Post 5585232)
salut! pret pentru incuietorile de la usi+portbagaj si contact??

sal nu le mai am
.....

dany_JET 04-10-13 21:31

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
electromotor - 100 ron
alternator - 100 ron
radiator apa - 100 ron

dany_JET 06-10-13 13:47

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
https://forum.4tuning.ro/641-piese-bm...8-5j-9-5j.html

dany_JET 08-10-13 17:40

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
1 Attachment(s)
se mai adauga si un LG LAC-M7600R pret 150 ron
- motoras relanti 1.8 - 50 ron
- calculator motor 1.6 M43 -50 ron
- injectoare 4 cil - 50 ron

elDiabllo 08-10-13 18:27

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Salut.
Cotiera cu suport de pahare mai este?

dany_JET 08-10-13 19:42

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by elDiabllo (Post 5588575)
Salut.
Cotiera cu suport de pahare mai este?

Da.450lei

elDiabllo 08-10-13 20:15

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by dany_JET (Post 5588631)
Da.450lei



S-a scumpit de la postare si pana la raspuns :-o
Ms o sa caut in alta parte
Vanzare

dany_JET 09-10-13 09:58

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by elDiabllo (Post 5588674)
S-a scumpit de la postare si pana la raspuns :-o
Ms o sa caut in alta parte
Vanzare

Pai daca ai vazut primul post unde era pus pretul la ce ai mai intrebat?!!!
Poate daca mai intrebi inca o data pretul va fi mai mare!!!
Spor la cautat oricum

elDiabllo 09-10-13 13:39

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by dany_JET (Post 5589001)
Pai daca ai vazut primul post unde era pus pretul la ce ai mai intrebat?!!!
Poate daca mai intrebi inca o data pretul va fi mai mare!!!
Spor la cautat oricum




Daca ai invatat sa citesti citeste corect eu nu te-am intrebat de pret ci doar daca mai este.

"Originally Posted by elDiabllo View Post
Salut.
Cotiera cu suport de pahare mai este?"

Asa ca ...... spor la clienti cu atitudinea asta

dany_JET 11-10-13 19:04

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
susss


All times are GMT +2. The time now is 19:49.

- Copyright 2026 4Tuning