Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Hunedoara / Deva (https://forum.4tuning.ro/233-hunedoara-deva.html)
-   -   O intalnire la gratar de 1 Mai !! (https://forum.4tuning.ro/233-hunedoara-deva/38571-intalnire-gratar-1-a.html)

robu 18-04-07 18:21

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by sNap7 (Post 858480)
offtopic : robu scrie detalii despre tine la useri 4tuning deva / hunedoara

offtopic: sNap7, cauta la useri 4tuning HD si vei gasi detalii :)
scz. bogdan pt off. :flower:

sNap7 22-04-07 14:30

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Noh pana la urma se pare ca la Taul Feierag mergem la gratar de 1 Mai.
Care vine si care nu sa nu ne trezim 3 oameni numai .. ??

xxdadixx 22-04-07 15:46

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Io vin numa sa-mi ziceti unde-i aia

sNap7 22-04-07 19:48

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 865123)
Io vin numa sa-mi ziceti unde-i aia

Bine punctat.
Ma gandeam sa ne intalnim undeva in Deva toti si plecam toti catre destinatie :)

F.R.Sonic 22-04-07 19:52

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by sNap7 (Post 865415)
Bine punctat.
Ma gandeam sa ne intalnim undeva in Deva toti si plecam toti catre destinatie :)

pai asa e cel mai bine...
Numa' inca nu pot spune ca vin sau nu pt ca sincer nu stiu cum o sa lucrez :(

sNap7 22-04-07 20:06

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by fast_racer_sonik (Post 865425)
Numa' inca nu pot spune ca vin sau nu pt ca sincer nu stiu cum o sa lucrez :(

Nu-ti poti lua 1 zi de concediu ? :(

F.R.Sonic 22-04-07 20:53

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by sNap7 (Post 865460)
Nu-ti poti lua 1 zi de concediu ? :(

Nu-i chiar asa simplu cum as fi vrut eu ;)

HD-21-ARD 22-04-07 22:56

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
prezent...........:D

VectraB 22-04-07 22:59

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Doamne fereste de rele. Ca si io sunt prezent!

alexinho 23-04-07 12:51

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 865123)
Io vin numa sa-mi ziceti unde-i aia

sa ajungetzi pana la certej k va duc eu......:-D

sNap7 23-04-07 16:19

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
poll22 ? hd87dgr ? ... care mai sunteti pe aici, nimik ?

HD87DGR 23-04-07 20:12

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Eu as veni cu draga inima da stiu sigur ca nu voi putea pleca de la munca.

fratzika 24-04-07 15:47

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by HD87DGR (Post 867249)
Eu as veni cu draga inima da stiu sigur ca nu voi putea pleca de la munca.

aceeasi problema...dar cine stie...poate o sa apar si eu...inca nu stim nimik in legatura cu programul....

sNap7 24-04-07 16:02

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by fratzika (Post 868580)
aceeasi problema...dar cine stie...poate o sa apar si eu...inca nu stim nimik in legatura cu programul....

Hai mah ce naiba .. nu va puteti lua si voi 1 zi de concediu + k tu fratzika pleci in curand ..

alexinho 25-04-07 09:51

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
hai mah sa ne strangem cel putzin 10......k sa fie mai mijtoo......cik vine shi xxdadixx cu muzik.....:lol: ......o sa fie mijto......;)


All times are GMT +2. The time now is 17:31.

- Copyright 2026 4Tuning