![]() |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
scz. bogdan pt off. :flower: |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Noh pana la urma se pare ca la Taul Feierag mergem la gratar de 1 Mai.
Care vine si care nu sa nu ne trezim 3 oameni numai .. ?? |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Io vin numa sa-mi ziceti unde-i aia
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
Ma gandeam sa ne intalnim undeva in Deva toti si plecam toti catre destinatie :) |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
Numa' inca nu pot spune ca vin sau nu pt ca sincer nu stiu cum o sa lucrez :( |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
prezent...........:D
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Doamne fereste de rele. Ca si io sunt prezent!
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
poll22 ? hd87dgr ? ... care mai sunteti pe aici, nimik ?
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Eu as veni cu draga inima da stiu sigur ca nu voi putea pleca de la munca.
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
hai mah sa ne strangem cel putzin 10......k sa fie mai mijtoo......cik vine shi xxdadixx cu muzik.....:lol: ......o sa fie mijto......;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:31. |
- Copyright 2026 4Tuning