Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   Caut masina - BMW ursulet (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/3848-caut-masina-bmw-ursulet.html)

disco3 17-03-05 14:31

si eu sunt foarte curios daca nu cumva o fi ceva de genul VITAN-TUNING, facut din fibra si gata a iesit o coaja de M3.Iar daca este pa bune M3, si cu autoblocant si cu ce mai zice el pe acolo pretul este destul de atragator :lol: :lol: :lol: :lol:

aleks 21-09-05 12:08

si marmota... se dadea cu m3-ul :lol: :lol:

cc13 22-09-05 07:51

voi chiar credeati ca exista masina ???
abia asteptam sa-mi incarce pagina sa vad si io acea masina cu caroseri de M3 dar cred ca s-a speriat omu' :roll:

yo_tipu 21-04-07 10:29

Re: Caut masina - BMW ursulet
 
in 3000 de euro imi gasesc un 325ix in 2 usi in stare buna , cum credeti ca e mai bine sa ma apuc de cautat: pe net , in ziare sau prin tirgurile din orase mai mici (ex:bacau,etc) ca sigur nu toti oamenii stiu sa intre pe net. poate am bafta sa-l iau de la vreun mos sau de la vreun baiat care a avut grija de ea ca de ochii din cap.

si la ce probleme majore ar trebui sa ma astept

paul_boss 26-05-07 23:57

Re: Caut masina - BMW ursulet
 
am si eu un urs din 87 modificat in germania (tunat frumusel) in 93 motor 2500 171 cp, 170.000 km, nustiu daca au fost facuti toti cu motoru asta sau cu ala vechi. il dau in 4000 euro. am sa adaug si foto curand.

Turbo110 05-06-07 23:10

Re: Caut masina - BMW ursulet
 
frate......cind vrei bmw nu te mai intereseaza consumu........daca vrei masina sa consume putin orienteazate spre alta masina
........iti spun asta ca nu cunosc bmw care sa consume sub 12% care iti spune mai putin parerea mea ca minte.....

Turbo110 05-06-07 23:12

Re: Caut masina - BMW ursulet
 
pentru baiatu cu caroseria de m chiar as fi curios sa vad niste poze.....

MC Mate 09-06-07 21:12

Re: Caut masina - BMW ursulet
 
exact cum a spus turbo, vrei bmw nu tre sa te intereseze consumul, k poti sa-ti iei si un 2.0 care sa-ti manance 18 si la fel poti sa-ti iei un 2.5 care sa consume 12.Eu am 2.5 si mananca 17-18 si am un prieten, acelasi motor 12-13 deci vrei BMW pune deoparte bani de benzina

mariursulet 13-06-07 19:49

Re: Caut masina - BMW ursulet
 
salut! un 320i sport in perfecta stare ff frumos, intretinut ,nu te intereseaza ?suna-ma ! 0724 697 496 marian jante 17 super frumoase.


All times are GMT +2. The time now is 17:32.

- Copyright 2026 4Tuning