Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Echipament De Baseball Original Sua (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/38451-vand-echipament-baseball-original-sua.html)

razt610 01-10-07 20:51

Re: Vand Echipament De Baseball Original Sua
 
up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up-up


Daca Doreste Careva Chiar Si Un Obiect Sa Sune La Tel=0766.492.040
Sau Tel=0722.937.525

razt610 07-10-07 16:36

Re: Vand Echipament De Baseball Original Sua
 
Daca Doreste Careva Chiar Si Un Obiect Sa Sune La Tel=0766.492.040
Sau Tel=0722.937.525

cauciucurixxl 09-10-07 11:30

Re: Vand Echipament De Baseball Original Sua
 
cat e pretu la o bata acuma?

al3xutzo18 10-12-07 15:34

Re: Vand Echipament De Baseball Original Sua
 
sal ... mai ai bate de baseball??? vreau sa cumpar una .8)
Ai 2 tipuri din cate am observat ... As vrea sa stiu dimensiunile (adica lungimea) la cea lunga (aia cu rosu parca) si al cea scurta ... ???

razt610 10-12-07 19:51

Re: Vand Echipament De Baseball Original Sua
 
Daca Doreste Careva Chiar Si Un Obiect Sa Sune La Tel=0766.492.040
Sau Tel=0722.937.525

Sher 07-10-08 00:08

Re: Vand Echipament De Baseball Original Sua
 
Sal
mai ai ceva din echipament?


All times are GMT +2. The time now is 07:14.

- Copyright 2026 4Tuning