![]() |
Re: am si eu un a6
foarte discrete modificarile imi place mult cum arata... mai ales culoarea e super :)
|
Re: am si eu un a6
alb cu geamuri negre da super. daca ii cobori garda chiar o sa se aseze si mai bine
in rest .. ai grija de ea, bafta multa ;) |
Re: am si eu un a6
hmm... suspect de frumoasa masina :shock: ai grija de ea ;) bAfTa
|
Re: am si eu un a6
trebuie niste jenti negre. la asta lucrez si eu:D
|
Re: am si eu un a6
masina arata foarte bine...am observat ca si la interior....culoarea e super ...da foarte bine...s-o stapanesti sanatos.... ! Bafta in continuarea ! :)
|
Re: am si eu un a6
salut . foarte frumoasa masina. am vazuto de multe ori prin rahova . ;) este superba.
|
Re: am si eu un a6
Imi place masina , e facuta cu bun gust ! Apropo un CIP ceva ... nu umbli la motor ? Cu respect !
|
Re: am si eu un a6
din pacat masina sa vandut
|
Re: am si eu un a6
foarte tare masina ...
|
Re: am si eu un a6
ce an era? cu cat ai vanduto?
|
Re: am si eu un a6
Sa o stapanesti sanatos!!!
Si asfalt uscat!!! Bafta. |
| All times are GMT +2. The time now is 20:51. |
- Copyright 2026 4Tuning