Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Audi (https://forum.4tuning.ro/117-masina-mea-audi.html)
-   -   am si eu un a6 (https://forum.4tuning.ro/117-masina-mea-audi/38318-a6.html)

TIR 06-08-07 23:43

Re: am si eu un a6
 
foarte discrete modificarile imi place mult cum arata... mai ales culoarea e super :)

tng 07-08-07 00:49

Re: am si eu un a6
 
alb cu geamuri negre da super. daca ii cobori garda chiar o sa se aseze si mai bine

in rest .. ai grija de ea, bafta multa ;)

rider on wheel 07-08-07 07:15

Re: am si eu un a6
 
hmm... suspect de frumoasa masina :shock: ai grija de ea ;) bAfTa

flo2203 07-08-07 08:56

Re: am si eu un a6
 
trebuie niste jenti negre. la asta lucrez si eu:D

cipriano 24-10-07 18:54

Re: am si eu un a6
 
masina arata foarte bine...am observat ca si la interior....culoarea e super ...da foarte bine...s-o stapanesti sanatos.... ! Bafta in continuarea ! :)

MARI_NSL 25-10-07 00:00

Re: am si eu un a6
 
salut . foarte frumoasa masina. am vazuto de multe ori prin rahova . ;) este superba.

Florin_Tei 25-10-07 20:48

Re: am si eu un a6
 
Imi place masina , e facuta cu bun gust ! Apropo un CIP ceva ... nu umbli la motor ? Cu respect !

66NFS 27-10-07 23:43

Re: am si eu un a6
 
din pacat masina sa vandut

alexGTI 01-11-07 21:13

Re: am si eu un a6
 
foarte tare masina ...

SaLLa 18-12-07 17:54

Re: am si eu un a6
 
ce an era? cu cat ai vanduto?

CoSmIn-CMN 27-08-09 11:51

Re: am si eu un a6
 
Sa o stapanesti sanatos!!!
Si asfalt uscat!!!
Bafta.


All times are GMT +2. The time now is 20:51.

- Copyright 2026 4Tuning