Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dream Squad (https://forum.4tuning.ro/368-dream-squad.html)
-   -   Membri Dream Squad (https://forum.4tuning.ro/368-dream-squad/38177-membri-dream-squad.html)

AlecsM 17-04-07 17:12

Re: Membrii Dream Squad
 
multzam Achim ....mai e de trecut cata4 si a 2 a masina la mine :D ! Iti las tie onoarea !

vin si pozele cat de curand !

cata4 17-04-07 23:59

Re: Membrii Dream Squad
 
Pai cata4 inca nu are poze ;) ! Dar poti sa scrii de masina aia care face furori , GTi-ul ala negru ! :D

BH 07 MDF 18-04-07 16:35

Re: Membrii Dream Squad
 
Felicitari ;)
Ati avut un stand f reusit ;)
Si f frumoasa prezentarea facuta de catre Achim. ;)

Achim 18-04-07 17:03

Re: Membrii Dream Squad
 
:mrhappy: Multumim tuturor pt urarile de bine!!! :mrhappy:

later edit: a avut loc un update al listei membrilor!!!

beuionut 20-04-07 11:01

Re: Membrii Dream Squad
 
Oha la all!!!Multumesc shi eu pentru urari shi sper ca in viitor sa impresionam cat mai mult!!!

Shi nou intrata in club.....noua achizitie a lui Alex trebuie trekuta ptr ca face furori shi ca loook shi ca motor!!!Felicitari Alex
Shalom my brothers!!!!!!!!!

Achim 20-04-07 15:04

Re: Membrii Dream Squad
 
bine ai venit fratili nostru ;)

sa stii ca e trecuta acolo... la loc de cinste :)

Achim 20-04-07 16:35

Re: Membrii Dream Squad
 
Am mai adaugat poze (pt a le vizualiza, dati click pe thumbnail) ;)

blu3 23-04-07 01:27

Re: Membrii Dream Squad
 
Salut la "dream squad"-isti si numa' de bine!

** Achim, de ce nu ai pus fiecare membru intr-un post? Parerea mea e ca arata mai bine.

slick_tha_don 23-04-07 08:14

Re: Membrii Dream Squad
 
Foarte tari prezentarile.Felicitari lui AlecsM pentru noua achizitie.Un club care a debutat glorios si care are multe de spus.

Andreus 23-04-07 23:13

Re: Membrii Dream Squad
 
Frumos....foarte frumos....felicitari tuturor ds`istilor pentru bijuteriile lor...va urez la cat mai multzi ani si sper k dream squad sa devina cel mai tare club din tzara !

F_L_R 23-04-07 23:40

Re: Membrii Dream Squad
 
-Sper sa ne vedem la mare cu ocazia Cursei. Bafta DS !!!

b_13_wrc 24-04-07 00:24

Re: Membrii Dream Squad
 
Quote:

Originally Posted by NSL_Florica (Post 867713)
-Sper sa ne vedem la mare cu ocazia Cursei. Bafta DS !!!

ne vedem cu sigurantza.....

beuionut 24-04-07 11:10

Re: Membrii Dream Squad
 
Shi inka in ce fel o sa iasa la mare!!!!!!!!!

Achim 27-04-07 06:55

Re: Membrii Dream Squad
 
2 Attachment(s)
  • Avem de astazi un nou membru printre noi. Tom s-a intors cu o noua "jucarie" din excursia lui prin Europa, si anume o superba Honda Civic TypeR FN2 (in traducere modelul nou, 07). Am facut poze cu aparatul lui da' era rupt de pe drum si s-a dus la "nani". Asa ca am sa le postez eventual astazi, sau oricum pt cei care merg la mare o sa o vada pe acolo ;)
    Sa o stapanesti sanatos maestre si sa speram ca ne mai faci multe surprize din astea placute :D

p.s.: pt cei care nu sunt familiarizati inca bine cu modelul, am pus cateva poze oficiale. masina arata la fel ;) asta ca un scurt preview

beuionut 27-04-07 10:42

Re: Membrii Dream Squad
 
Sa o stapanesti sanatos Tom si sper sa-ti aduka numai surprize si victoriiii noua akizitzie!!!!!
Shalom!!!


All times are GMT +2. The time now is 11:28.

- Copyright 2026 4Tuning