Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - 318IA 1988 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/381688-e30-318ia-1988-a.html)

83 EPU 24-09-13 20:08

Re: E30 - 318IA 1988
 
Quote:

Originally Posted by last_don (Post 5577289)
Sfat...Da jos chinezaria aia argintie de pe masca..Chiar nu e mai interesanta masina...

De acord cu tine don-ule!

rekinu10yun 31-05-14 16:19

Re: E30 - 318IA 1988
 
2 Attachment(s)
Un upgrade

BMWE3O 08-06-14 01:27

Re: E30 - 318IA 1988
 
Quote:

Originally Posted by rekinu10yun (Post 5711924)
Un upgrade

Salut , am tot vazut ursu-l prin trafic in Brasov ce pot spune . . . foarte original , ingrijit si frumos , pune o suspensie sport si o sa fie perfect :) in rest e ce trebe ! sa ai parte de el si noroc de el.

rekinu10yun 08-06-14 13:55

Re: E30 - 318IA 1988
 
Quote:

Originally Posted by BMWE3O (Post 5714390)
Salut , am tot vazut ursu-l prin trafic in Brasov ce pot spune . . . foarte original , ingrijit si frumos , pune o suspensie sport si o sa fie perfect :) in rest e ce trebe ! sa ai parte de el si noroc de el.

sper sa o montez pana pe 20 la fest:-)

Cipilica 11-06-14 21:47

Re: E30 - 318IA 1988
 
Mă īnșel sau duminică ne_am intersectat pe Siriu?

rekinu10yun 14-06-14 10:54

Re: E30 - 318IA 1988
 
Quote:

Originally Posted by Cipilica (Post 5715530)
Mă īnșel sau duminică ne_am intersectat pe Siriu?

mai mult ca sigur,prietena mea e din buzau,si merg mai des pe ruta asta:))

rekinu10yun 17-06-14 15:08

Re: E30 - 318IA 1988
 
1 Attachment(s)
Am vopsit si barile

rekinu10yun 09-07-14 19:10

Re: E30 - 318IA 1988
 
am si eu o problema cu semnalu luminos din bord,semnalizarea pe stanga nu vrea sa se aprinda,am luat becuri noi si leam schimbat,dar tot nu vrea sa se aprinda,poate ma puteti ajuta...

316i 11-07-14 11:03

Re: E30 - 318IA 1988
 
Ai un traseu intrerupt pe placa de la ceasuri. Probeaza cu alte ceasuri functionale.

rekinu10yun 12-07-14 20:48

Re: E30 - 318IA 1988
 
Quote:

Originally Posted by 316i (Post 5724555)
Ai un traseu intrerupt pe placa de la ceasuri. Probeaza cu alte ceasuri functionale.

asta nu am incercato' desi ma gandisem la asta,mersi pt sfat,o sa incerc...

rekinu10yun 04-08-14 19:39

Re: E30 - 318IA 1988
 
3 Attachment(s)
si suspensia

topser 05-08-14 18:14

Re: E30 - 318IA 1988
 
asa mai merge, s-a asezat bine ...bravo

Adam-Adrian 07-08-14 13:06

Re: E30 - 318IA 1988
 
Altă treabă . 1 sfat : dă jos stickerele cu D ( Germania ) și ăla cu ABS . Nu de alta , dar n-au treabă și se vede urāt . Mult succes cu ea īn continuare .

rekinu10yun 26-01-15 12:51

Re: E30 - 318IA 1988
 
4 Attachment(s)
am pus antena electrica si semnale fumurii

lalyus 26-01-15 14:49

Re: E30 - 318IA 1988
 
Quote:

Originally Posted by rekinu10yun (Post 5775911)
am pus antena electrica si semnale fumurii

Frumos tare ursu, ar mai trebui coborat nitel :D in rest forta spor la treaba incontinuare.


All times are GMT +2. The time now is 18:58.

- Copyright 2026 4Tuning