![]() |
Re: Club Cosworth
merg filmele codrine..si e 16V..motor de Sierra Cosworth..cum sa fie V6?:D
si asa 16V e longitudinal si de abia intra acolo..ce sa mai zicem de un V6 :-P wowww nu cred k a avut sanse Suzuki turbo, de la inceput a pierdut mult..auch..ce a plecat Cossu :shock: :shock: :twisted: 0-400m 11.97sec :peace: |
Re: Club Cosworth
nu pot sa le vad....si mi-e ciuda.stiu cat loc trebuie unui V6 de la gabi, da...verificam si eu, ca e cam ciudat, hop tzop, un bulgar
|
Re: Club Cosworth
hop tzop :lol: esti dus :oops:
pai la Gabi e loc k e RWD..dar pt 4x4 sau FWD..chiar e putin loc sub capota aia de Escort... eu dau pe link..apare fereastra si se incarca mai greu, dar apare f rpd banda rosie si incep filmele ...ciudat k nu-ti merge..oricum sunt faine :D:D iar racheta rosie zboara rau..si pe urma e convertita la 500HP..dar nu mai este film dupa modificare :( |
Re: Club Cosworth
a cui are 500? a bulgarului care posteaza?
|
Re: Club Cosworth
dap..
acum are 500, iar in prima parte a filmului avea 400 si mergea tare masinutza, sunt curios dk ne mai pune film si cu cei 500CP ..k asa zicea in finalul filmului :D:D |
Re: Club Cosworth
Quote:
daca citeam mai devreme poate ne vedeam ca am fost la VTM la BV saptamana asta .cat de curand o sa ajunga si sierra mea la BV pentru niste interventii,poate stam la o barfa langa masini |
Re: Club Cosworth
Spre rusinea mea..am ratat VTM-ul de weekendul asta :(
As fi fost curios sa-l vad pe-al tau..pui o poza? :D Trebe sa o bag si pe a mea la o sesiune foto |
Re: Club Cosworth
din pacate toate pozele mele sunt doar pe site si pe forumul asta nu am salvat nimic dar le caut si mai pun ,in linkurile de pe prima foaie sunt cateva filme cu ea dar arata jalnic,am fost interesat mai mult de performante decat de aspect:)) tocmai acum este la "estetica" su dupa la putin "dopaj"
|
Re: Club Cosworth
primiti in club si... viitori... doritori de motoare cosworth ?! :p
|
Re: Club Cosworth
pai la tine vad o aripa de urs acolo vrei sa-l faci coss?
|
Re: Club Cosworth
dk este pisicutza(sau modelul ulterior..) VTEC..why not..I think :oops:
|
Re: Club Cosworth
nu cred ca merita ,BMW are motoare destul de puternice asa ca nu vad de ce ar monta un Coss pe BMW ,sincer,si e pacat ,stiu ca multi vor un coss dar lui cel mai bine-i sta pe FORD
|
Re: Club Cosworth
am spus mai sus...de ce dk are motoare destul de puternice(BMW-ul) altii i-au montat de Honda? din diverse motive..usurime, ture mari...consum mic+putere mare, etc...n-am idee, nu-mi pasa...incercam sa make a point..atata:D
|
Re: Club Cosworth
nimeni nou?
|
Re: Club Cosworth
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:32. |
- Copyright 2026 4Tuning