![]() |
Re: My Designs!
de la cine astepti desene noi!?
|
Re: My Designs!
de la totzi!!! care se pricep, binentzeles! ;)
|
Re: My Designs!
eu personal n-am mai desenat de nust knd :D
|
Re: My Designs!
2 Attachment(s)
cum nu mai Ace Axel?
:shock: Cica e posibil ca masinutza mea sa arate asa... Attachment 132089 Attachment 132090 |
Re: My Designs!
oho ... pai aia e tocmai de pe 9 iunie :D
|
Re: My Designs!
Frumoase schitzele..inca nu am u8n usb sa postez niste schitze facute de mine dupa Shelby500E. Cand fac rost o sa postez mai multe. Marfa astea ale tale;)
|
Re: My Designs!
Super marfa. Shi nu mai fii asa de modest
|
Re: My Designs!
dak mi t adresai ... ms... dak nu sry k am intrat aiurea in discutie... asteptam nijte desene si de la tine ;)
|
Re: My Designs!
2 Attachment(s)
Astea le-am pus si la desene facute pe bancile scolii :) dar sa fie si aici..
|
Re: My Designs!
1 Attachment(s)
Un desen in PAINT cand ma plictiseam..
|
Re: My Designs!
dragutze desenele...
|
Re: My Designs!
ideea e super...misto...;)
|
Foerate frumoase desene,dar ai grija la perspectiva.In rest ok.Si imi place mult primul desen. Bafta la desen!:D
App cati ani ai 8):D |
Re: My Designs!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:04. |
- Copyright 2026 4Tuning