![]() |
Re: Bmw Shark Meeting Seria3,5,6,7 29-30 Iunie
Am putea incepe cu alegerea weekendului : propun unul din weekendurile
29 iunie ,6,13,29,27 iulie. Un admin daca ar putea face o votare pe subiectul asta. |
Re: Bmw Shark Meeting Seria3,5,6,7 29-30 Iunie
Haideti sa facem ceva frumos ( desi nu sunt posesor de rechin insa in 2014 in primavara sper sa adoptez unul si pentru asa ceva va fi pentru intaliniri si alte nebunii ) !
-Sa stabilim o suma pe care sa o avem ca target un minim de banuti pentru cazare drum si mancare/bautura ! Eu zic 500 de lei ( in fiecare luna daca pui 100 lei deoparte eu zic ca e ok... ) -Sa stabilim o data anume care sa nu se schimbe niciodata ( poate doar cu cateva zile + sau - ( eu zic sa stabilim un weekend dintr-o luna anume ) -Inscrierile sa se faca din timp ( de ex azi sa terminat meeting-ul 2013 de maine incep inscrierile pentru meeting 2014 ) sa se lase un numar de telefon date de contact si cu o saptamana inainte sa se confirme participarea ! Cel mai ok din punctul meu de vedere este o pagina facebook pe care sa formam event-ul din an in an sa avem un grup acolo si membrii de pe site sau detinatorii de e21...Sunt oameni care stau pe facebook majoritatea timpului ! Asa ca , cautati pe facebook BMW E21 Romania (grup) si cereti o invitatie in cel mai scurt timp o sa fiti adaugat in grup si ramane sa stabilim detaliile dupa ce ne organizam putin ! |
Re: Bmw Shark Meeting Seria3,5,6,7 29-30 Iunie
@shoby
Ori nu am inteles eu corect ori cevA nu fac bine: nu gasesc grupul "bmw e21 romania" pe facebook. Ori nu exista ori nu se numeste asa. Am gasit cateva grupuri "bmw e21" insa nici unul nu e pe romania. |
Re: Bmw Shark Meeting Seria3,5,6,7 29-30 Iunie
pentru treburi de genul exista grupul "sharkboys" pe facebook, grup unde ne-am strans aproape toti posesori de rechini
|
Re: Bmw Shark Meeting Seria3,5,6,7 29-30 Iunie
Incearca asa nu stiu daca merge : BMW E21 Romania
|
Re: Bmw Shark Meeting Seria3,5,6,7 29-30 Iunie
ti-ai gasit e21?
|
Re: Bmw Shark Meeting Seria3,5,6,7 29-30 Iunie
https://www.facebook.com/events/1435401893345051/ Haideti sa fim cat mai multi ... in special pt pasionatii de masini , imi cer scuze pt offtopic...
|
Re: Bmw Shark Meeting Seria3,5,6,7 29-30 Iunie
3 Attachment(s)
Ma bag si eu cu batranul meu :-)
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:17. |
- Copyright 2026 4Tuning