![]() |
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
foarte misto fratilor!! Va felicit!!!!
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
daca are cineva poze sau filme cu laf-urile pls
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
a fost o reusita acest event!
inca suntem la inceput si e f bine! a intrecut asteptarile mele! felicitari tuturor care si-au rupt masinile! asteptam cu nerabdare super Omega lui zozo...poate alta data... m felicitari organizatorilor pt ca stiu ca nu a fost usor deloc.. |
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
maroo am eu cateva.. poze cu lafurile..... si filmele.. o sa le am putin mai incolo ...
vezi la profile id`u meu ;) |
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Bei da numa BMW atata stie sa faca cerculete si derapaje ??? Nici un audi sau vw ??????
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Cred ca la anu spatiul de desfasurare de la fostul metro OTOPENI nu va mai fii de ajuns :D
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Pozele nu pot descrie ce a fost acolo,se simtea mirosul ala de cauciuc ars de la un km iar urechile se delectau cu sunetul puternic de cauciuc alunecand pe bitum,SUPER SUPER TAREEEE!!!
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
frumos frumos.....respect pt.ce-i care au fost acolo cu masinile si au facut show,ceva filme nu puneti sa auzim si motoarele ambalate......
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Quote:
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
ptr ce au facut baietzii aia cu mashinile lor shi ptr ce erau dispushi sa faca meritau shi ei un loc mai mare sa se desfasoare nu rampa din dos ptr aprovizionare...mai e de lucrat dpdv organizatoric sa ajungem la nivelul celor de afara care sunt ff serioshi si ishi respecat programul anuntzat in tocmai...dar asa e la noi ... buleala cat mai multa shi bani totzi dak e cu putintza...se putea mult mai bine...
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
a fost un audi de la noi :D ....
ce burn a dat la inceput :d ... superb.... e si poza cu el pe acolo |
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Quote:
Adevarul e ca toti ne-am luat o droaie de bani in urma BurnOut Showului.. Daca nu sti mai bine taci draq din gura.. |
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Quote:
- locatia: intai a fost ales locul pentru salon... care a fost metro... apoi cand s-a ales locul pentru acest show, acesta a fost ales astfel incat sa ofere maxim de siguranta!!! Cand va fi un eveniment in sine un asemenea show, atunci poti zice ca nu a fost o locatie mai buna... - programul anuntat: era ora 13:00... si s-a amanat cu o ora deoarece ploua si era balta pe jos... si asta tot pentru siguranta ridicata... concluzie... nu stiu cu ce compari tu de zici "asa e la noi", insa tu critici faptul ca s-a vrut (si s-a si reusit) sa fie o demonstratie in deplina siguranta... |
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Quote:
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:02. |
- Copyright 2026 4Tuning