Re: / Schimb Bmw E46 Impecabil
Quote:
Originally Posted by Budy_
(Post 5470094)
Hmm..stii ca nu face banii astia..nu?:rolleyes2
Ai dat pe ea 2500euro in germania,ai dat 400 sa o inscrii...ai omoarat-o pe aici 2 ani..si acum ceri 4500. Masina asta face 3000euro MAXIM MAXIM.:rolleyes2
|
Vorbesti prost...si fara rost prietene. Am dat 6000 de euro pe ea , am luat.o de la un batran. Masina a fost super intretinuta si inca este. In tara are in jur de 30.000 de km , omorata nu e chiar deloc. Are totul schimbat la zi din magazin , nu trente de la dezmembrari. Cine stie masina si vrea sa isi cumpere ceva calumea da 4500 , mai da 800 la inscris si are o masina in firea ei. TU IMI FACI calculul 2500 de euro , numai interiorul este 800 de euro + Jantele 500 , 1300 de euro .. mai bine o dau pe bucati :)) !
|