![]() |
Re: SUV 4x4 vs DECAPOTABILA Fitoasa ?
Mai apar mult topicuri cretine, aberante si fara logica?
Sunt zeci de variabile in ceea ce priveste alegerea din acest totpic (varsta, statutul, familist/nefamilist, copii, scop, buget, etc.), de aceea il consider un cretinism, mai ales ca nu vorbim de un caz particular. Dar de, minte de roman. Iar partea cu fitoasa, exprima marea incultura si proasta crestere romaneasca pe care o combinam eventual cu cocalareala, meltenism si manelism. |
Re: SUV 4x4 vs DECAPOTABILA Fitoasa ?
Cat de frustrat esti... N-ai avut mancare pe masa?
|
Re: SUV 4x4 vs DECAPOTABILA Fitoasa ?
"SUV 4x4 vs DECAPOTABILA Fitoasa ?" -- :D :) tipic unei bune bucati din 4t
Veioza cu senila sau candelabru cu zbaturi? .... |
Re: SUV 4x4 vs DECAPOTABILA Fitoasa ?
Se pare ca nu ai inteles de loc sensul intrebarii ?
Mai citeste odata ! E foarte simplu...Chiar sunt foarte multi care au de ales intre cele doua categorii de masini intrucat nu si le permit pe amandoua ! ;) |
Re: SUV 4x4 vs DECAPOTABILA Fitoasa ?
Quote:
|
Re: SUV 4x4 vs DECAPOTABILA Fitoasa ?
G 55 AMG cabrio.
de ce ?!..pt ca pur si simplu le imbina pe amandoua :) |
| All times are GMT +2. The time now is 17:58. |
- Copyright 2026 4Tuning