Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Sistemul Audio de pe Masina Mea (https://forum.4tuning.ro/384-sistemul-audio-masina-mea.html)
-   -   Opel Calibra (https://forum.4tuning.ro/384-sistemul-audio-masina-mea/372317-opel-calibra.html)

dan_tripon91 30-04-13 23:14

Re: Opel Calibra
 
Quote:

Originally Posted by Dragster (Post 5456817)
Cea mai importanta poza ai uitat-o;)

fain fain!mana de meserias in spatele scorului:)

Dragster 30-04-13 23:34

Re: Opel Calibra
 
Quote:

Originally Posted by dan_tripon91 (Post 5457086)
fain fain!mana de meserias in spatele scorului:)

Te rog sa nu folosesti cuvintele astea!! Scorul o sa mai creasca, asta e sigur;)

dan_tripon91 30-04-13 23:38

Re: Opel Calibra
 
Quote:

Originally Posted by Dragster (Post 5457103)
Te rog sa nu folosesti cuvintele astea!! Scorul o sa mai creasca, asta e sigur;)

:)) pai stiu ca o sa creasca dar ma refeream la cine e in spatele scorului:)

Dragster 01-05-13 08:58

Re: Opel Calibra
 
Quote:

Originally Posted by dan_tripon91 (Post 5457104)
:)) pai stiu ca o sa creasca dar ma refeream la cine e in spatele scorului:)

Ps....uitete la clip, cred ca era Mozzo la carma;)

suvi_xxx 01-05-13 21:28

Re: Opel Calibra
 
unii e gelosi domne!

dan_tripon91 01-05-13 21:47

Re: Opel Calibra
 
Quote:

Originally Posted by suvi_xxx (Post 5457797)
unii e gelosi domne!

"Nu e gelosi" fi linistit:))Eu totusi cred ca e munca ta Norbi sau gresesc?:)

Mozzo 01-05-13 22:59

Re: Opel Calibra
 
:))))...ca sa nu va mai faceti probleme de genu: a cui e munca :)))))...am vb cu norbi si la etapa de la Arad,zice el ca o sa vin cu un scor mai mare :)) si atunci o sa fie si munca mea :))..adica ma bag si eu in seama sa ajut pe acolo....

Dragster 01-05-13 23:13

Re: Opel Calibra
 
Quote:

Originally Posted by suvi_xxx (Post 5457797)
unii e gelosi domne!

Gelozie sigur nu este, mai ales din partea lui Dan!, sant sigur ca la ce a realizat pana acuma la masina lui este capabil sa faca si o instalatie gen ce este pe calibra.
Dan stii bine ca ai si tu dreptate, numa nu vreau sa vorbesc despre meritele mele!!!;)

dan_tripon91 01-05-13 23:17

Re: Opel Calibra
 
Quote:

Originally Posted by Mozzo (Post 5457876)
:))))...ca sa nu va mai faceti probleme de genu: a cui e munca :)))))...am vb cu norbi si la etapa de la Arad,zice el ca o sa vin cu un scor mai mare :)) si atunci o sa fie si munca mea :))..adica ma bag si eu in seama sa ajut pe acolo....

pai asa si trebe:P...in fine..ai inteles din prima ce am vrut sa zic.la arad vreau sa vad 153.00 db in plus:)).....sper sa ajung si eu acolo....o sa am ampliful meu sigur, sa iti arat ala cum scutura masina fata de asta de 2000:)))

Mozzo 01-05-13 23:30

Re: Opel Calibra
 
Eu la inceput de tot am spus...E o masina lucrata 100% de Norbi...El se bucura de scorul dat in masina,pt ca vede ca a nu a muncit degeaba si ca eu sunt multumit ....Eu nu ma bucur de scor,eu ma bucur de masina in fiecare zi :)))

Dragster 01-05-13 23:34

Re: Opel Calibra
 
Quote:

Originally Posted by Mozzo (Post 5457906)
Eu la inceput de tot am spus...E o masina lucrata 100% de Norbi...El se bucura de scorul dat in masina,pt ca vede ca a nu a muncit degeaba si ca eu sunt multumit ....Eu nu ma bucur de scor,eu ma bucur de masina in fiecare zi :)))

Daca nu te bucura scorul sa sti sa putem inchide portul!!! Iti garantez ca o sa dai mai putin decat cei de la Stoc 400:))))
Oricat de putin ne intereseaza scorul tot ne bucuram de el......

DANY SXX 02-05-13 06:54

Re: Opel Calibra
 
Quote:

Originally Posted by Dragster (Post 5457908)
Daca nu te bucura scorul sa sti sa putem inchide portul!!! Iti garantez ca o sa dai mai putin decat cei de la Stoc 400:))))

buna asta =))))))) :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ludo_ludovic2003 08-05-13 06:19

Re: Opel Calibra
 
oricine se bucura de scor ... sa imi spuna mie cineva ca vrea sa se auda masina tare, dar nu-l intereseaza scorul ...doar pentru ureche asa :)) hai sa fim seriosi , pentru ce as fost inventat TL???

il inteleg perfect pe mozzo la ceea ce a afirmat despre .... "Eu la inceput de tot am spus...E o masina lucrata 100% de Norbi...El se bucura de scorul dat in masina,pt ca vede ca a nu a muncit degeaba si ca eu sunt multumit ....Eu nu ma bucur de scor,eu ma bucur de masina in fiecare zi )) " nu pot sa spun ca sunt perfect de-accord cu el ;)

Mozzo 08-05-13 07:26

Re: Opel Calibra
 
Stati ca nu m'am exprimat bine cand am zis ca nu ma bucur de scor.....Ma bucur,logic ca te bucuri,ca orice om de e pe pamant :))....doar ca imi pe mine ma intereseaza mai mult sistemul intreg(usi,wall) adica ma intereseaza mai mult sa ascult muzica in fiecare zi....sa aacult muzica pana imi sar segmentzii :))))..

Seal 08-05-13 09:04

Re: Opel Calibra
 
Brr ca brr dar demouri?


All times are GMT +2. The time now is 08:39.

- Copyright 2024 4Tuning