Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   TuningDAYS 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007.html)
-   -   Cel mai bun stand de club?! (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007/37163-bun-stand-club.html)

Hondarul 30-03-07 14:54

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Hai sa renuntam la vot ca nu este relevant. Fiecare sa vina cu poze si argumente ca sa fie totul clar. Votul nu inseamna NIMIC.

® Al3cS ® 30-03-07 15:30

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Quote:

Originally Posted by claudiu lucian (Post 825043)
ink mai poti, tine pana duminik inclusiv:P

Stiu ca mai pot .... incerc sa ajung maine .... poate reusesc :sad:

meme 30-03-07 22:37

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
daca va uitati la cine a votat de exemplu zetemte o sa va dati seama despre ce vorbesc ! Bv greg !

Hondarul 30-03-07 22:47

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Quote:

Originally Posted by meme (Post 825714)
daca va uitati la cine a votat de exemplu zetemte o sa va dati seama despre ce vorbesc ! Bv greg !

Un caz cam izolat din pacate... :sad: de aceea mai bine sa lasam pozele sa vb de la sine.

F_L_R 30-03-07 22:54

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
-Eu nu votez nimc. Toti suntem frumosi!!! Important este ca suntem toti acolo cu orgolii si rivalitati dar suntem o mare familie totusi. Bafta la toata lumea!!!

Lucian 30-03-07 22:57

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Quote:

Originally Posted by meme (Post 825714)
daca va uitati la cine a votat de exemplu zetemte o sa va dati seama despre ce vorbesc ! Bv greg !

Sau TopArt ...

AlecsM 30-03-07 23:27

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
va salut!
multumim celor care au votat pentru "noi" ...
De cand am auzit de acest thread ...le-am spus celor din club ca nu va fi nimeni obiectiv...si se stie dc ;) !!!

AlecsM
Dream Squad

micutzu_mrc 30-03-07 23:54

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Quote:

Originally Posted by Hondarul (Post 824860)
Baieti, asta este de fapt un poll pentru CE CLUB ARE MAI MULTI MEMBRI CARE VOTEAZA, nu pentru frumusetea in sine a standului. Ma uit la cei care au votat si sunt membri clubului pentru care au votat. Este normal. Dar acest topic nu arata care club a avut o prezenta mai frumoasa la eveniment, ci care este cel mai numeros, cu cei mai multi votanti.

Nu este nimic relevant in acest topic.


De obicei nu ma bag sa postez la treburile astea dar de data asta nu mam putut abtine ......Hondarul are perfecta dreptate........mai bine vb la sfarsit ca cine stie ce se intampla........;):)

Xel'Naga 31-03-07 00:52

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
NU conteaza ca votezi cu CLUBUL din care faci parte , ideea este ca in ROMANIA a inceput si acest FLAGEL numit TUNING sa aprinda viata ( mare respect pentru cei care au avut curajul sa baga bani in DACIA - GGD, TAU, OLTCIT - PMD si restul din DJ ... sau TRABI ) sau orice altceva care parea banal ... :oops:
Este frumos cand vezi atatia oameni adunati la un loc, toti avand aceeasi pasiune si anume TUNING .
Bafta si FELICITARI tuturor participantilor !! :oops:
Multa BAFTA si SUCCES organizatorilor, 4 Tuning in special ca ne-a dat din nou sansa sa ne vedem si sa ne aratam munca, pasiunea !! :oops:

AdrianC4 31-03-07 01:03

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Ce voturi aiurea :P

Fiecare cu a ma-sii... :lol: Mie sincer mi s-a parut cel mai bine dotat, din punct de vedere al design-ului standul nostru, de la Xtreme! Adica, banner, proiectoare, masina de fum, jocuri de lumini!
Fara nici un fel de suparare, dar in afara de anonimi, nimeni nu are mai nimic, in afara de masini! 8)

Mie sincer, cel mai mult dintre toate masinile de la show, mi-a placut Focus-ul portocaliu, care este de departe cel mai bine realizat! Ma refer aici la vopsea, lac, impuritati (nu exista!!!) si linie a masinii! Nu stiu cu cine a venit, dar abia astept sa il iau la intrebari!

Restul masinilor sunt frumoase, privite din poze... Daca te apropii de ele, se vad tot felul de mici greseli, care fac diferenta! Foarte bine lucrat este si Trabantul portocaliu-rosu, atat interior cat si pe afara!

Premiul special pentru SGM, care a facut din tantar-armasar si si-a pus fisa de DINO pe bord, sa se uite si babele sa inteleaga ce are special masina lui :lol: :lol: :lol: ... Doamne, ce cifre... :oops: :oops:

Gratzian 31-03-07 05:24

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
eu nu votez, dar daca pot sa imi dau cu parerea, nu pot sa zic care e cel mai "bun" stand de club... pentru ca ar trebui sa definim intai ce inseamna "bun" din punctul de vedere al standului... :)
pot semnala momentan pozitiv doar 2-3 impresii... (nu am reusit sa vizitez intreaga hala decat alergand sa ma prefac "nervos" impotriva celor care pornesc motoarele)
ce mi-a sarit in ochi, este un reviriment al MR... dupa o apatie de neinteles, brusc, a aparut un aer proaspat, semnalat de mai multa lume... acum, cine stie, sigur stie ca sunt obiectiv... mai ales membrii MR...
anonymous puteau iesi in top, dar din punctul de vedere al vizitatorului, nu se intelege diferenta dintre anonymous, nsl,

wsr... va rog sa verificati daca gresesc, si priviti obiectiv "terenul" ... masini si fete frumoase, FARA discutie, dar isi

disputa identitatea cu vecinatatea... o nota in plus pentru cooperare
cluburi noi cu note bune, ramane de vazut daca confirma...
4ss, dezvoltare liniara... nu au avut pretentia de cei mai buni, dar, ei se mentin sau cresc, alti stagneaza sau decad...

ma impuscati sau nu, e alegerea voastra, dar cam asa este... luati in seama 4ss... sau nu...
Speedline sunt cei pe care ii stim... NU SUNT SUPARAT PE EI... super tare club...
daca dati 2 bani pe parerea mea, si pe ideea de a percepe un club axat pe o axa... tare faza: sunt la a treia noapte

nedormita ca deja suna tel sa ma pregatesc sa matre zesc... ok, pe scurt: club de club, nu imi aduc aminte standul,

sorry, nici daca e "bun" dar stiu ca atunci cand cand am dat afara prima masina de la event, (ca merita, nu din

rautate)... nu mai stiu... dar am plecat... si vali mi-a zis ca au venit 2 baieti de la Speedline sa intrebe cum poate sa

iasa afara, pentru ca s-a "sudat" planetara la burnu pt care au fost exclusi...
injurati-ma, sunt subiectiv, dar eu dupa ce am zis, am plecat...
jos palaria Speedline, multumesc. sper ca faceti fata si fara masina aia, dar ... sarumana ca ati inteles
e 4:56 si peste 3 ore tre sa fiu acolo....
imi pare rau, ca mai sunt multe de zis
poate nu am nimerit topicu potrivit, dar multumim lui achim ca a deschis discutii pe subiect
ontopic: nu va votati pe voi insiva, de aici discutii
declar o regula: nu votati cubul propriu, ok?
nu e conditie, e propunere.
si daca nu mai vreti, spuneti...
daca vreti, comentam fara discutie...
este 5:06, poate domim 2 ore... scriu intr-un fisier , de aia mentionez ora, sa fie cand postez...
ma oftic pt. ca mai am de zis...
dar daca e cu suparare sau nu, atat am reusit sa cuprind... am picat
cine ma condamna, astept sa citeasca si restul parerilor....
concluzie:
votati obiectiv
si mie imi e greu, si voua
seara asta o "lamurim"
hai s-o ....

Gratzian 31-03-07 05:25

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
iertare pt scapari
suntem ruoti...
somn usor

Gratzian 31-03-07 05:31

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
sorry, am fact multe greseli, dar am picat...

Achim 31-03-07 15:54

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
1 Attachment(s)
Standul "Dream Squad"


p.s.: propun sa fie cineva "desemnat" din fiecare club care sa ataseze o poza cu standul pt cei care nu au ajuns la fostul Metro Otopeni

micutzu_mrc 31-03-07 22:25

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Multumim Gratzian de apreciere, stiu ca esti obiectiv si nu ai motive sa ne umfli aiurea .......nu am putut sa ne mobilizam din prima din cauza unei prb pe care o am si acuma, dar am lasat totul la o parte........ am venit alaturi de baieti mei si am rezolvat cat de cat prb;) ,sa aratam ca nu ''Mor cai cand vor caini'' si noi nu suntem ca vb aia 'Ce e val ca valul trece'' .....asta este valabila pt alti ;):)))


All times are GMT +2. The time now is 02:40.

- Copyright 2026 4Tuning