![]() |
Re: Caut Bmw in Bucuresti !!!
Up up up
|
Re: Caut Bmw in Bucuresti !!!
Quote:
Quote:
|
Re: Caut Bmw in Bucuresti !!!
Placile cu numerele de inmatriculare cum le pot da daca masina e furata? :?:
|
Re: Caut Bmw in Bucuresti !!!
Daca scoti talon nou te prezinti la police ca vrei 2 numere,platesti 40 ron ,faci o cerere si aia e ;)
|
Re: Caut Bmw in Bucuresti !!!
si cum scoti cartea si talonul daca nu ai masina?
|
Re: Caut Bmw in Bucuresti !!!
Pentru duplicat carte de identitate nu trebuie sa te prezinti cu masina la RAR, scrie si mai sus.
La fel si la certificat de inmatriculare. Atata timp cat esti proprietar in acte, poti obtine duplicat CIV, respectiv duplicat certificat de inmatriculare....fara a prezenta masina. |
| All times are GMT +2. The time now is 06:18. |
- Copyright 2026 4Tuning