Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   Vand Bmw e39 (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/369346-vand-bmw-e39.html)

Budy_ 16-04-13 19:35

Re: Vand Bmw e39
 
Quote:

Originally Posted by zpzpzpo (Post 5441974)
Nu l mai bagat in seama pe Budy ca e un tigan borat si prost de 20 de ani,inca sper sa il prind si sa ii rup manutele alea.

On : dai 2 masini in banii astia ?Masina e stock,ba mai mult e si tiganita la maxim,n ai cum sa iei banii aia.
Daca primesti 2000 da-o repede.

Daca ma prinzi te las sa imi faci un oral .
Hai ca e oferta.:oops:

R1s3 16-04-13 21:42

Re: Vand Bmw e39
 
Quote:

Originally Posted by Budy_ (Post 5441936)
Bravo bravo,esti smecher...vai ce tare esti..mama cati bani ai..frate ce afaceri ai de pleci in tari straine? mars in plm de sarac,tot sarac esti.Suferi de bani si ai masina pe bg.

Interiorul era portocaliu si s-a dat pe 200
Jantele pe 400
si motorul facea 300.

Fa o socoteala.:sad:


Toate masinile de la semnatura fac 3000Euro adunate..si tu imi zici de E46 din 2004 si 530D.penibil

Esti retardat rau sa mor. Majoritatea persoanelor care isi inscriu masinile pe bg o fac pentru ca gandesc rational, cum a fost si cazul meu. Normal ca am preferat sa platesc 350 de euro, in loc de 2500 pentru o taxa. Ma bucur de aceiasi masina, platind mult mai putin. Doar daca eram retardat ca tine as fi platit atatia bani pe taxa, sa nu mai zic de alte taxe anuale care la motoarele mari te omoara in Ro.

Iar in legatura cu semnatura, logic ca am trecut acolo doar masinile mele de suflet, de care m-am atasat si le-am folosit cu drag.

Iar in legatura cu banii, nu ma consider bogat, dar nici sarac. Imi permit sa am o viata asa cum mi-am dorit

Hai ca deja ti-am acordat prea multa atentie.

Vad ca altii te cunosc mai bine. Chiar esti penibil. Punct.

Neamtzu_e36 17-04-13 01:05

Re: Vand Bmw e39
 
Quote:

Originally Posted by R1s3 (Post 5442284)
Esti retardat rau sa mor. Majoritatea persoanelor care isi inscriu masinile pe bg o fac pentru ca gandesc rational, cum a fost si cazul meu. Normal ca am preferat sa platesc 350 de euro, in loc de 2500 pentru o taxa. Ma bucur de aceiasi masina, platind mult mai putin. Doar daca eram retardat ca tine as fi platit atatia bani pe taxa, sa nu mai zic de alte taxe anuale care la motoarele mari te omoara in Ro.

Iar in legatura cu semnatura, logic ca am trecut acolo doar masinile mele de suflet, de care m-am atasat si le-am folosit cu drag.

Iar in legatura cu banii, nu ma consider bogat, dar nici sarac. Imi permit sa am o viata asa cum mi-am dorit

Hai ca deja ti-am acordat prea multa atentie.

Vad ca altii te cunosc mai bine. Chiar esti penibil. Punct.

R1s3 sincer nu are rost sa iti bati capu cu astfel de oameni , eu unu nu ma agit sincer am vazut ce parere are lumea despre el , Budy , m-am interesat la RAR si peste tot daca se strica cu bg cum tu iti doresti taxa sa o inscriu este de 1267e si promit ca o inscriu dupa poate un kit M si pentru oamne ca tine va avea pretul de 9000e iar pentru restu 3000e , acum ca au mai postat baieti si am vazut parerea lor despre tine , sincer ma abtin ;)


All times are GMT +2. The time now is 23:31.

- Copyright 2026 4Tuning