Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Masinele noastre preferate sau visele noastre....... (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/369-masinele-noastre-preferate-visele-noastre.html)

FSF 24-01-04 00:26

3 Attachment(s)
Stii cum e,e bine sa visezi ca nu stii niciodata de unde sare banu ,si totusi eu unul vreau sa pot sa am masina la care visez chiar daca nu acum dar in timp am sa fac tot posibilul.Acum am pus si alte modele tari de la MErcedes.

ESPinoza 24-01-04 00:33

:shock: :shock: tare de tot sl`ul facut de KLEEMANN super misto ...

FSF 24-01-04 00:49

3 Attachment(s)
Uite aici ESPionza daca iti place ceva si uite si o combinatie Porsche-Enzo ce zici seamana ?

augustin 24-01-04 11:33

cand te gandesti ca mai exista si munca, si bani cheltuiti pe mancare si restu ..si dupa aia ce mai bagi si in masina actuala ... benzina ... plus ce mai te distrezi si tu ... la sfarsitul lunii faz cu golful deja e doar un vis pt ca iti bate vantul prin buzunare ... daca taticul ar fi fost ministru si mi-ar fi dat 10 mii de para pe luna poate ar fi fost un vis usor de realizat ...

ESPinoza 24-01-04 11:54

da cat costa ma golfu ala?

augustin 24-01-04 12:26

unu care nu e cazut si arata bine/merge bine ... cu acte in regula si tot ... vreo 3000 de euro (poate mai putin)..binenteles ca se gasesc si la 2000 si un pic dar ....

Amytal 24-01-04 12:39

1 Attachment(s)
Asta vreau eu ! :twisted: :twisted: :twisted:

ESPinoza 24-01-04 12:46

Quote:

Originally Posted by \"augustin\"
unu care nu e cazut si arata bine/merge bine ... cu acte in regula si tot ... vreo 3000 de euro (poate mai putin)..binenteles ca se gasesc si la 2000 si un pic dar ....


ei si la 3000 e totusi un vis realizabil zic eu.. catzi ani ai acuma?

augustin 24-01-04 13:15

19 si vreo jumatate ... binenteles ca muncesc de pe la vreo 16 si sincer pana acum nu am strans mai nimic :) decat masina pe care o am si ... atat :D (si sincer castig bine in comparatie cu ceilalti)

FSF 24-01-04 23:59

Multi ani inainte mai Augustine cam aceeasi virsta am si eu , si eu am o Dacie de 10 ani ,tu ce ai ?Stii care e chestia , poti sa mergi dincolo in ceva tara si sa cistigi bine de ex.un 2000 de euro pe luna si tot faci ceva nu?Numai ca eu zic ca fiecare ne facem singuri viitorul si conteaza si din ce familie esti dar totusi eu zic eu ca trebuie sa ai vointa sa faci ceea ce vrei. Hai ca pina la batrinete tot o sa imi permit sa imi iau un S care acum e nou .

augustin 25-01-04 00:18

respectele mele si multi ani inainte si tie ... eu am o alfa romeo 75 tdi ... binenteles ca dupa multe chinuiri (set motor,tinichigerie facuta si alte alea acum mi-a picat sistemul electric dar noi sa fim sanatosi ) ... iar faza cu plecatul ... un prieten castiga 1200 pe luna in italia din care pune deoparte vreo 700 pe luna .. misto nu?
Iar familia nu ne-o putem alege ... nu? oricum bafta cu S'ul .. sa ma plimbi si pe mine

pimp_lex 25-01-04 01:39

ca vorbeam demasini din vise.....Hennessey Venom Viper, RMM Lexus GS430, Jaguar XJR, Range Rover 4.6 HSE...

catalin rs4 25-01-04 02:00

1 Attachment(s)
fsf ai gusturi tata nu gluma 8) :lol: :lol: uite asta este cea mai tare masina pt mine chiar daca este putin mai veche :lol: :lol: :lol:

FSF 25-01-04 21:13

3 Attachment(s)
Salut baieti ,vreu sa va intreb daca nu aveti ceva poze cu S-uri sau Rolls-uri sau Bentley modificate? sau daca stiti ceva adrese.
Mai am aici ceva poze tari si uite pentru ESPionza si un CLK ,daca mai vrei sa vezi uita-te pe supercars.net.

ESPinoza 25-01-04 21:31

da mersy . .da daca ai avea si cu modelul nou ar fi si mai bine :lol:


All times are GMT +2. The time now is 10:36.

- Copyright 2026 4Tuning