![]() |
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
ati inebunit la cap?cine mananca la 6 dimineata ,e prea devreme , ii vedeti la 4 tuning ,parerea mea ,ii mai incurcati si p eei
|
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
io vin frattilor si dshockevo mai mult k sigur......nu ma duc la prima ora....:)...imi iau ghiozdanu si vin direct la sala...
|
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
nu are rost sa ii mai punem sa intre prin orash....
nu avem unde sa ii ducem si nu prea are rost sa ii mai tinem si la noi.... |
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
e Aladinu' deskis
|
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
prin orash tot o sa treak ...k opresc sau nu...ei shtiu...dak le`o fi foame...dar e prea devreme si nush dak o sa gaseask vreo locatie unte sa manance si sa bea si ei ceva...
|
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
Quote:
cu siguranta o sa treaca si prin ploiesi dar plm ar fii totusi unpic nashpa k ei sa treaca si noi mkr sa nu ii salutam tinand cont qm am facut anu trecut....mkr sa ii salutam sa stam unpic de vorba si vdm ce facem dak e ne auzim la telefon sau pe mess eu oricum o sa vorbesc q cristi "GAJU"joi dimineatza la ora 5 sa vad unde sunt si mai mult k sigur o sa ma duc q tata sa ii luam macar puii mei ori ii duc in parkare la hipodrom ori la sala unpic sa se dezmorteasca....totusi faza cu sandwichurile ar fii cam aiurea..plm tre sa facem vreo 50 de bucati dak e k vin 12-15 masini q cate 3-4 persoane in masina vdm noi |
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
iti dai seama k am zis`o la shto` ...p`aia cu mankrea...chill men
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:43. |
- Copyright 2026 4Tuning