![]() |
Re: Renault Clio by Koenigseder
mi se pare super reusit kitul,are si un pretz foarte bun,dar trebuia sa-l mai coboare putzin,in rest e super marfa
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
super tare tuningul pe exterior!!!dar cu interiorul cum stai?!?ce zici de un interior personalizat din piele le comanda,personalizari cu lasserul,plexi-glass prin tetiere,ceasuri presonalizate imbracate in piele pe stalp,etc...?!?daca te intereseaza da-mi un email la:[email protected] sau putem vb pe mess (am id-ul gabby_mpower) si tel meu e 0727.275.585!!!!!daca tunezi o masina macar sa fie TUNATA COMPLET!!!Cu respect Gabby:d
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
arata bine shy pretul nici nu mai zic
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
cu jante sau fara?
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
chiar iar mai trebui o evacuare sport in spate si cred ca niste geamurii fumurii
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Arata bine imi place!
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Kitul este dragut si merita pretul.:D
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Super Frumos si pretul acceptabil.
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Quote:
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
super frumoasa!!! si la pretul asta merita !!!! fff tare
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
frumos eleron ;)
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Arata super tare. oricum noul clio e o masina frumoasa da chitul acesta o faci si mai frumoasa. un pret ceva??
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Niste discuri de frana mai mari dadeau bine si un xenon. E frumos intradevar.
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
arata frumos , dar parka era si mai frumos daka avea si decupatura pt toba :D
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
super facuta . kiar imi ckimba parerea despre clio
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:27. |
- Copyright 2026 4Tuning