Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Renault tuning (https://forum.4tuning.ro/139-renault-tuning.html)
-   -   Renault Clio by Koenigseder (https://forum.4tuning.ro/139-renault-tuning/36846-renault-clio-by-koenigseder.html)

weedboy 27-03-07 00:47

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
mi se pare super reusit kitul,are si un pretz foarte bun,dar trebuia sa-l mai coboare putzin,in rest e super marfa

gabby_mpower 27-03-07 11:25

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
super tare tuningul pe exterior!!!dar cu interiorul cum stai?!?ce zici de un interior personalizat din piele le comanda,personalizari cu lasserul,plexi-glass prin tetiere,ceasuri presonalizate imbracate in piele pe stalp,etc...?!?daca te intereseaza da-mi un email la:[email protected] sau putem vb pe mess (am id-ul gabby_mpower) si tel meu e 0727.275.585!!!!!daca tunezi o masina macar sa fie TUNATA COMPLET!!!Cu respect Gabby:d

Luigyy 27-03-07 13:44

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
arata bine shy pretul nici nu mai zic

rotuning 27-03-07 13:50

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
cu jante sau fara?

Grassu 27-03-07 14:03

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
chiar iar mai trebui o evacuare sport in spate si cred ca niste geamurii fumurii

Mihaitza_tdi 27-03-07 14:39

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
Arata bine imi place!

Rasputin 27-03-07 15:16

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
Kitul este dragut si merita pretul.:D

Patrulei 27-03-07 22:47

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
Super Frumos si pretul acceptabil.

feryboy 28-03-07 12:34

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
Quote:

Originally Posted by rotuning (Post 820193)
cu jante sau fara?

100% fara jante...ele ;ai vin ink vreo 1000 plus cauciucurile vreo 600...asa ca dublezi pretul Kitului sa o faci asa...:-) nu cred ca da bine cu acest kit si cu capace pe 14''

Blondu_little_206 28-03-07 16:04

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
super frumoasa!!! si la pretul asta merita !!!! fff tare

STREET 29-03-07 21:05

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
frumos eleron ;)

criss_cars 31-03-07 00:10

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
Arata super tare. oricum noul clio e o masina frumoasa da chitul acesta o faci si mai frumoasa. un pret ceva??

SORAN 31-03-07 11:45

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
Niste discuri de frana mai mari dadeau bine si un xenon. E frumos intradevar.

DeZaXaT 02-04-07 00:26

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
arata frumos , dar parka era si mai frumos daka avea si decupatura pt toba :D

M`Dedu 02-04-07 10:06

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
super facuta . kiar imi ckimba parerea despre clio


All times are GMT +2. The time now is 23:27.

- Copyright 2026 4Tuning