![]() |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
florica, tot respectul din partea mea....felicitari pt tot ce ai facut pana akm si ce vei face in continuare.........numai bine.!
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
multa bafta organizatorilor si multumim pt eveniment
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
cred ca o sa fie frumos si spectaculos, dar organizatorii si nu in ultimul rand participantii trebuie sa fie atenti sa nu faca vreo greseala.
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
-Speram sa deschidem cu succes seria de evenimente ale acestui an. |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
good job baieti si la mai multe astfel de evenimete ;)
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Si cand ma gandesc ca mai sunt cateva zile pana la tuning days
Sper ca totul sa iasa bine si fara incidente asta e cam cel mai important. |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
:woowoo: abia astept sa treaca saptamana asta!! nu pot sa ratez asa ceva!! :D
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
felicitari pt organizare , multa bafta in continuare si n vdm la 4 tuning dayz
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
-Sebastian speram sa te avem printre noi.
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Eu zic ca va veni Sebi acolo sa ajute la organizarea burnului cum de altfel a fost mereu.
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
Tinem aproape! |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
cu cine trebuie vorbit pentru inscriere? si vrooom ar veni cu ceva masini... :)
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Eu cred ca ar trebui vorbit cu NSL FLORICA si Gratzian.
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
aaa.... am si eu o intrebare .. cum se ajunge acolo :D .. acu mi-am dat seama k habar n-am :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning