Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   TuningDAYS 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007.html)
-   -   Burn On Event la Tuning Show 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007/36586-burn-on-event-tuning-show-2007-a.html)

david_david 24-03-07 08:34

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
florica, tot respectul din partea mea....felicitari pt tot ce ai facut pana akm si ce vei face in continuare.........numai bine.!

GAFTON BMW 24-03-07 10:13

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
multa bafta organizatorilor si multumim pt eveniment

SEBASTIAN 24-03-07 10:49

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
cred ca o sa fie frumos si spectaculos, dar organizatorii si nu in ultimul rand participantii trebuie sa fie atenti sa nu faca vreo greseala.

F_L_R 24-03-07 12:10

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 815281)
cred ca o sa fie frumos si spectaculos, dar organizatorii si nu in ultimul rand participantii trebuie sa fie atenti sa nu faca vreo greseala.

-Masurile de siguranta luate sunt extreme cat si numarul celor care sunt implicati in organizare. Exista dublu baraj pana la public cu o zona libera intre baraje de 8 metri. Pe lungime avem asigurat un gard solid de 3,5 metri care nu poate fi escaladat , acolo fiind defapt zona cea mai apropiata de eveniment....10 metri.
-Speram sa deschidem cu succes seria de evenimente ale acestui an.

wave 24-03-07 12:38

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
good job baieti si la mai multe astfel de evenimete ;)

El Vico 24-03-07 19:18

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Si cand ma gandesc ca mai sunt cateva zile pana la tuning days
Sper ca totul sa iasa bine si fara incidente asta e cam cel mai important.

Rares_CRM 24-03-07 20:54

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
:woowoo: abia astept sa treaca saptamana asta!! nu pot sa ratez asa ceva!! :D

SEBASTIAN 24-03-07 23:04

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by NSL_Florica (Post 815397)
-Masurile de siguranta luate sunt extreme cat si numarul celor care sunt implicati in organizare. Exista dublu baraj pana la public cu o zona libera intre baraje de 8 metri. Pe lungime avem asigurat un gard solid de 3,5 metri care nu poate fi escaladat , acolo fiind defapt zona cea mai apropiata de eveniment....10 metri.
-Speram sa deschidem cu succes seria de evenimente ale acestui an.

Va felicit in avans!

mirciu 24-03-07 23:59

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
felicitari pt organizare , multa bafta in continuare si n vdm la 4 tuning dayz

F_L_R 25-03-07 00:18

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
-Sebastian speram sa te avem printre noi.

El Vico 25-03-07 01:59

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Eu zic ca va veni Sebi acolo sa ajute la organizarea burnului cum de altfel a fost mereu.

SEBASTIAN 25-03-07 08:49

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by NSL_Florica (Post 816333)
-Sebastian speram sa te avem printre noi.

Multumesc!
Tinem aproape!

NightClubRacer 25-03-07 13:32

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
cu cine trebuie vorbit pentru inscriere? si vrooom ar veni cu ceva masini... :)

El Vico 25-03-07 14:23

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Eu cred ca ar trebui vorbit cu NSL FLORICA si Gratzian.

Psycho 25-03-07 19:56

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
aaa.... am si eu o intrebare .. cum se ajunge acolo :D .. acu mi-am dat seama k habar n-am :D


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning