![]() |
Re: taxa timbru mediu
Quote:
|
Re: se percepe vreo taxa pt trecutul la nume?
solenza 1.4 mpi, motor 1390, euro 2
|
Re: se percepe vreo taxa pt trecutul la nume?
Quote:
Timbrul de mediu: 1,897 EURO ( 8,580 RON ) :shock: |
Re: se percepe vreo taxa pt trecutul la nume?
ms mult la fel mi-a dat si mie,am crezut ca am grsit calculul,pe masina am dat 6000 si taxa 8500 super nu?
|
Re: se percepe vreo taxa pt trecutul la nume?
stii pe cineva care a inmaqtriculat recent masina si cit a platit?nu dupa calculatorul lor,am citi pe net ca cineva a platit 1000ron,ms mult
|
Re: se percepe vreo taxa pt trecutul la nume?
Quote:
Capacitate cilindrica Norma de poluare Vechimea autovehiculului Emisia de dioxid de carbon grame CO2/km Tip combustbil |
| All times are GMT +2. The time now is 17:11. |
- Copyright 2026 4Tuning