![]() |
Re: duminica 25.03
Quote:
|
Re: duminica 25.03
pffff, n'am cum sa lipsesc, aduc si camera video?:lol:
|
Re: duminica 25.03
Pai o lasi pe italianca fara sa fie filmata / pozata? :)
|
Re: duminica 25.03
voi veni cu cea mai murdara masina....:P...sa nu spuneti ca nu v-am avertizat :))
|
Re: duminica 25.03
tinetzi cont ca s-a dat ceasul cu o ora inainte.. sa nu va porniti aiurea :)
|
Re: duminica 25.03
6 Attachment(s)
A fost frumos. Cam putini, ce-i drept dar a iesit bine. 2-3 poze, calitatea cea mai slaba :))
|
Re: duminica 25.03
Bravo simi.Multumim pentru poze.
|
Re: duminica 25.03
a ? cum a fost ? ca eu nu am mai fost niciodata la intruniri :shock:
|
Re: duminica 25.03
THX simi mai prins si pe mne pe jumate :D ..
|
Re: duminica 25.03
a cui e alfa aia?si ce motor are?
|
Re: duminica 25.03
ce ar fi sa ne intalnim saptamanal?NU e obligatoriu sa vina toti,dar ar fi bine sa avem un loc al nostru unde sa ne intalnim si sa se stie asta?In orasele mai mari baietii buni se intalnesc aproape in fiecare seara,si noi ce facem?ne intalnim de 3 ori in 3 luni?
|
Re: duminica 25.03
Quote:
|
Re: duminica 25.03
De acord.. e bine sa o lasam pe duminica la 14, sau o ora convenabila pentru toti
|
Re: duminica 25.03
vladutz, ai iesit cu masina intreaga din poligon ? :))
|
Re: duminica 25.03
da..........dar apoi am plecat la iasi, si parca mergea mai bine....cred ca s-au mai curatat injectoarele :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:55. |
- Copyright 2026 4Tuning