Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   TuningDAYS 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007.html)
-   -   4TuningRO nr 6 la TuningDAYS (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007/36456-4tuningro-nr-6-tuningdays.html)

dogy_10 25-03-07 23:02

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
celogan o sa apara in revista.....stie cineva???

B-69-TAU 27-03-07 21:05

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
pe data de 29 la salon! acolo vor fii primele reviste si de luni pe piata!

hdc77ro 28-03-07 09:46

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
in sfarsit cu autocolantele pe masini ne vom recunoaste mai usor. deci felicitari pentru reusita si multi ani alaturi de noi membrii...

peter 29-03-07 13:17

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
ptr cei care nu au primit revistele la concursul VT din decembrie..ne dati nr 6 moca ? :)


ca trebuia sa primim gratuit o revista nr 5 atuncia..dar s-a renuntat la idee

sKyNeT 29-03-07 13:47

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
chiar asa scumpa vi se pare o revista :?:

BT 81 SIM 29-03-07 13:59

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
Nu stiiai k un Roman dak primeste un ziar mok tot e bucuros...poi o revista de 8.5 RON :)

NightClubRacer 29-03-07 15:01

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
azi n-am vazut nici o revista...unde sa ma uit, dupa ele? :)

DaViD TL 31-03-07 00:40

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
cam cat o sa coste o revista ?!? dar un tricou cu 4tuning ,cat va costa la 4tuning days stie careva,multumesc anticipat !!!

sKyNeT 31-03-07 09:10

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
revista 8.5 ron, tricou si restu ns....

LE: "450.000 numarul, 750.000 perechea sunt facute exact ca numerele de inmatriculare, pe galben reflectorizant, aluminiu, etc
100.000 perechea de suporti pentru numar" citat dintr-un post de-a lu gratian

NightClubRacer 31-03-07 22:42

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
super tare revista!!! ;)

andrey2003 01-04-07 09:59

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
ma frate.. :D m'am chinuit ieri juma de zi sa gasesc standu' cu reviste/numere/rame de numar/etc dar nu am gasit nimic............... UNDE ERAU? :) multumesc :D

alexh 01-04-07 11:36

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
Unde era standu baieti ca as vreau si eu revista si altele, am fost ieri si n-am vazut nimic.

Ma mai duc si azi oricum, dar ar fi bine de stiut. Mersi :)

toader 01-04-07 11:47

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
Revista s-a vandut tarziu pe la 7.30 la iesirea din metro si la scena preturile era 85000 revista 400000 numarul, 100000 perechea de suportzi, 50000 stikeru, 150000 tricou.

CocoT 28 03-04-07 17:18

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
Au aparut revista pe piata?!?!....

I5@k 05-04-07 20:40

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
o intrebare stupida...insa totusi intreb:
ce masini o sa apara in revista....?


All times are GMT +2. The time now is 04:29.

- Copyright 2026 4Tuning