![]() |
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
celogan o sa apara in revista.....stie cineva???
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
pe data de 29 la salon! acolo vor fii primele reviste si de luni pe piata!
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
in sfarsit cu autocolantele pe masini ne vom recunoaste mai usor. deci felicitari pentru reusita si multi ani alaturi de noi membrii...
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
ptr cei care nu au primit revistele la concursul VT din decembrie..ne dati nr 6 moca ? :)
ca trebuia sa primim gratuit o revista nr 5 atuncia..dar s-a renuntat la idee |
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
chiar asa scumpa vi se pare o revista :?:
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
Nu stiiai k un Roman dak primeste un ziar mok tot e bucuros...poi o revista de 8.5 RON :)
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
azi n-am vazut nici o revista...unde sa ma uit, dupa ele? :)
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
cam cat o sa coste o revista ?!? dar un tricou cu 4tuning ,cat va costa la 4tuning days stie careva,multumesc anticipat !!!
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
revista 8.5 ron, tricou si restu ns....
LE: "450.000 numarul, 750.000 perechea sunt facute exact ca numerele de inmatriculare, pe galben reflectorizant, aluminiu, etc 100.000 perechea de suporti pentru numar" citat dintr-un post de-a lu gratian |
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
super tare revista!!! ;)
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
ma frate.. :D m'am chinuit ieri juma de zi sa gasesc standu' cu reviste/numere/rame de numar/etc dar nu am gasit nimic............... UNDE ERAU? :) multumesc :D
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
Unde era standu baieti ca as vreau si eu revista si altele, am fost ieri si n-am vazut nimic.
Ma mai duc si azi oricum, dar ar fi bine de stiut. Mersi :) |
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
Revista s-a vandut tarziu pe la 7.30 la iesirea din metro si la scena preturile era 85000 revista 400000 numarul, 100000 perechea de suportzi, 50000 stikeru, 150000 tricou.
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
Au aparut revista pe piata?!?!....
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
o intrebare stupida...insa totusi intreb:
ce masini o sa apara in revista....? |
| All times are GMT +2. The time now is 04:29. |
- Copyright 2026 4Tuning