![]() |
am votat actzeptabil :wink: noroc cu farurile alea...
|
nu am citit celelalte posturi asa ca nu stiu daca trebuia sa isi dea cu parerea doar cei din After Dark sau toti dar totusi imi dau si eu cu parerea, daca am facut ceva ce nu trebuia rog un moderator sa imi stearga postul
iata si parerea mea: in afara de faruri, care mi se par super tari si imi plac la nebunie, de pleoapa aia dupa luneta (cred ca asa se numeste :oops: ) si de eleron, majoritatea pieselor sunt cam des intalnite, aici ma refer la spoilere si praguri. ce as schimba eu daca as fi eu in locul tau? ELERONUL, nu stiu mi se pare nepotrivit, eu as pune unul mai lasat pe spate cam la aceeasi inaltime dar mai lasat pe spate, asta al tau parca e prea drept..... as mai schimba stopurile, dar nu te gandi ca as punea din alea transparente LEXUS sau nu stiu cum le zice, as pune ceva mai interesant, eventual modelul cu leduri. poate si o priza de aer FINUTZA pe capota ar merge, ceva mic si folositor. SI DACA AS GASI UN MESERIAS ADEVARAT I-AS UMFLA ARIPILE. bineinteles tot ceea ce am insuruit eu costa enorm de mult per total asa ca logic ca toate le-as face in timp...... oricum pana una alta am tot dreptul sa visez, nu? :lol: (nici masina mea proprie si personala nu o am si uite cate idei am ptr altii :evil: ) |
am uitatt sa precizez am votat acceptabil , ptr ca sunt prea departate calificativele, daca era ceva intre votam ceva mai sus decat \"acceptabil\" :wink:
|
eleronul este reglabil :)daca gaseam alt eleron cand l-am cumparat pe asta (nu conta pretzul) il luam....dar nu am gasit..asta e
stopurile o sa le schimb cu altele cu leduri si fumurii de la fk... prize de aer nu-mi fac...***....daca observi am scos ornamentele de pe usi...tot e drept.....incuietorile mai trebuia sa le scot....da ...asta e:) daca umflu aripile tre sa-i pun iara alte jante mult mai late....cel putin 10/17.... |
Vad ca cel care a votat \"nashpa rau\" nu are curajul sa se arate, si sa spuna macar motivele pt care a facut aceasta alegere!!!
|
p.s in legatura cu spoilere...ce sa zic...sunt de e36 toate.....si daca nu sunt originale...sunt de fibra....
in fatza vreau sa-mi pun spoileru de la SEIDL cu tot cu nas...da nu l-as lua orijinal ca e prea scump 500 euro....si il sparg repede... |
Re:
Quote:
pai ai avea o alternativa......flanse/distantiere nu mai stiu cum drq se numesc..... asta pana ti-ai lua niste jante si mai late si mai mari (cred ca incap si mai mari, nu sunt sigur) |
Re:
Quote:
:lol: |
am votat prima varianta. totushi, singura problema pare sa ramana eleronul. oricum, felicitari :D
|
Re:
Quote:
nu merita investitia! daca o faceam asa de la inceput...asa tot pot schimba o gramada..... |
Imi place masina : nota 9,50 ca 10 nu pot sa-ti dau deoarece respectiva nota este pentru M3 :lol: !!! Legat de toba finala, am doua intrebari : cat a costat si ce firma este !!! :ciggy:
|
hai ca e faina .... shi la mai mare
restecpa :chew: |
tare de tot masina!mie imi place dar nu uita ca cel mai important e sa-ti place intai tie!cred ca daca tie iti place nu mai conteaza ce spune lumea!MI-A PARET BINE
|
:D of course...
|
Masina arata f. frumos in afara de eleron ... 8)
Imi place jenti mari si low suspension :) |
| All times are GMT +2. The time now is 16:11. |
- Copyright 2026 4Tuning