![]() |
Re: problema capri pinto
si cam cati bani ii electromotorul si aprinderea de sierra?
cred ca o pun la vanzare ca am de impartit bani pe undeva si nu vreau sa incep sa o fac pe jumate ca nu merita |
Re: problema capri pinto
care ii diferenta intre electromotoru care il am eu si de care a zis colegu valentin?
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:24. |
- Copyright 2026 4Tuning