Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Hd 87 Dcf (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/36010-hd-87-dcf.html)

Takashy_Vtec18 26-04-07 14:37

Re: Hd 87 Dcf
 
2 Attachment(s)
Si inca 2 poze.............

DACIA-Wrc 26-04-07 15:17

Re: Hd 87 Dcf
 
daca esti interesat de`o toba, alecs_rg este id`u meu

DACIA-Wrc 26-04-07 15:17

Re: Hd 87 Dcf
 
ps: inox made in UK

fratzika 26-04-07 18:56

Re: Hd 87 Dcf
 
Bravo Cristi!!!
Arata bine masinutza ta!!!

PS - nu stiam ca ai deschis thread separat cu ea, si mai vino si pe la noi Hunedoara/Deva :)

Takashy_Vtec18 29-04-07 21:16

Re: Hd 87 Dcf
 
Quote:

Originally Posted by DACIA-Wrc (Post 872132)
daca esti interesat de`o toba, alecs_rg este id`u meu

Da m-ar interesa ....DAca ai o poza ceva ...si sa imi spui cat costa...

Takashy_Vtec18 09-06-07 15:16

Re: Hd 87 Dcf
 
4 Attachment(s)
Si acum ...noua mea achizitie........Eram prea bucuros si am zis sa o imbratisez...

F.R.Sonic 09-06-07 18:24

Re: Hd 87 Dcf
 
Cristi cat ai dat pe toba si de unde ai "furato" ? :)
..vad ca Magnaflow rulz in Hunedoara :D

Takashy_Vtec18 09-06-07 21:28

Re: Hd 87 Dcf
 
Quote:

Originally Posted by fast_racer_sonik (Post 940813)
Cristi cat ai dat pe toba si de unde ai "furato" ? :)
..vad ca Magnaflow rulz in Hunedoara :D

Am vb cu ala cu care a vb si Bad-Guy......si am dat po ea 5 mil ca mi-a facut o reducere... de ziua mea..:D

BGD_NNE 10-06-07 01:00

Re: Hd 87 Dcf
 
Speram sa fie una zgomotoasa :P:P

xxdadixx 10-06-07 01:06

Re: Hd 87 Dcf
 
Mai asteptam un Polo si un 350 Z sa-si puna Magnaflow :)

F.R.Sonic 10-06-07 05:46

Re: Hd 87 Dcf
 
La polo e mai complicat ba Dadi (nu imposibil):) da' z350-u o sa vina gata echipat zic eu
Takashy_Vtec18 sa pui un film in care sa ne delectam cu ''sonorul'' magna pe cielo

Takashy_Vtec18 11-06-07 02:03

Re: Hd 87 Dcf
 
"Sonorul" sper sa fie placut la ureche :D.........Da o sa il auziti live( cei din HD) ...facem un concert asa Bad-Guy ,Dadi,yo, Polo'u si cu Z'u da..cred ca cel din urama o sa rupa tot......

STREET 10-07-07 22:07

Re: Hd 87 Dcf
 
Takashy_Vtec18 ai montat? :lol:

Takashy_Vtec18 22-07-07 20:29

Re: Hd 87 Dcf
 
Quote:

Originally Posted by STREET (Post 991792)
Takashy_Vtec18 ai montat? :lol:

Da de unde .....nu merge sa o montez ...da asta este .....in viata mai cumperi si prostii......


All times are GMT +2. The time now is 17:56.

- Copyright 2026 4Tuning