Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Alte hobby-uri in afara de masini (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/360-hobby-uri-afara-masini.html)

X-Ray-Eyes 21-01-04 21:23

Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
Grrrr... deja devenim violenti, iar eu e foarte sensibilos la asa ceva :)

Lasa ca nu ar fi o problema ... potzi sa iti suni un prieten ... ca fifty-fifty nu prea merge iar publicul cred ca nu o sa se bage !
:lol:

mpa 22-01-04 06:31

Mah vad ca trebuie sami iau un caine ca sunt in inferioritate!!!
Am gasit niste anunturi cica vinde unu un soricar feroce!!!!

bogdan 22-01-04 08:55

vezi tu Pimp cand ai o masina destul de aratoasa nici nu i-ti imaginezi ce bine sta un animal de caine pe bancheta sau pe scaunul din dreapta mai ales ca al meu este alb iar marina este un argintiu metalizat :))

B12ZMD 22-01-04 09:46

mie imi plac cainii, pisicile, cocosii, gainile si alte animale doar cand sar la hoti si le rup picioarele
eu am avut 2 pitbuli (fata si baiat) care doar daca observau ca cineva punea mana pe clanta de la poarta (ca daca intra, iesea doar in cutia aia speciala de lemn) faceau mega-show.
fata era mai \"cuminte\" dar EL, daca nu-l hraneam 1 zi se apuca frumos si isi rodea coada..ca sa nu mai zic ca era legat cu ditai lantu de fier pe care l-a rupt de 2 ori si o data am ras 30min ca si-a rasturnat singur cotetzu ce mai .. tazmania original :twisted: :twisted:

B12ZMD 22-01-04 09:49

iar iarna era super misto ca ii legam pe amandoi la sanie si da-i si plimba-te !!! daca aratam spre unu si ziceam HOTZU' ! prindeam 30 la ora lejer! :D :D :D

bogdan 22-01-04 09:54

eu iarna ii pun la sanie iar vara la role prin parc sa vezi liniute cu cainii in parcul carol supe misto

GSi 22-01-04 10:29

Re: Alte hobby-uri in afara de masini
 
Quote:

Originally Posted by \"bogdan\"
Incep eu pentru ca vad ca mai sunt si alte hobby-uri in afara de masini...

calculatoare, electronica...

BigMac 22-01-04 16:48

2 Attachment(s)
Eu trag la tzinta. Cat se poate de legal 8)

mpa 22-01-04 17:16

Mah tu sa nu vii la curse ca daca te suparam e de rau
LOL

Morro 23-01-04 09:43

Quote:

Originally Posted by \"Amytal\"
Hehe marfa tare topicul...
MIe imi placa cainii, de fapt chiar trebuia sa am unul. Un American Staffordshire Terrier. (Amstaff) Insa nu m-a lasat mama. :oops: :oops: :cry: :cry: Asta e ..
Alte hobbyuri : Baschetul (joc in prostie), artele martiale ( Qwan Ki Do ) si muzica (normal nu ? ).

Hehe ... cumnatul meu are Amstaffi ... Am avut la un moment dat 2 prin casa. Simpatici foc cainii.
Quan Ki Do am facut si eu ... cum il cheama pe nenea ala de la tine la sala de va arata cum si ce sa faceti :wink: ?

Mie imi plac : Calculatoarele , artele martiale (am centura neagra deci sa nu ma suparati prea tare :lol: ), si sa ma uit la filme porno :lol: :lol: (glumesc ... m-am lasat de aprox. 1 an)

mpa 23-01-04 09:45

HELP !!!
AM vazut un pitbull cu 4 picioare si o mana care se intorcea de la joaca!!!

aicad 23-01-04 16:38

Hmm eu am multe hobbyuri dar cel mai mult imi place se ma plimb cu bicicleta sa ascult muzica si sa ma relaxez cu muzica buna dupa o partida de sex la fel de buna!

A si inca ceva ce imi place sa fac destul de mult este \"sa ma jok\" cu Linux-ul. Si ar mai fi cateva:
drumetiile la munte, inotul, snowboardingul, pescuitul, rolele, sa ma uit la tv la competitii de sporturi extreme si inca cateva care nu merita mentionate.

Cam atat! :) care sa trage cu mine cu bicileta pe 1000m ?

mpa 23-01-04 16:39

io da vin cu masina!!!

catalin rs4 23-01-04 18:11

da la nimeni nui place fotbalul dintre voi?? :) mie imi place sa joc fotbal am jucat 3 ani la un club aici dar mam last din lipsa de timp... :cry: ce sa zic cemi mai place sa merg la cinema merg in fiecare saptamana de tras cu pusca trag si eu am 3 pusti acasa in romania :lol: ar mai fi ceva dar ajunge cat am zis.... :wink:

augustin 23-01-04 23:33

cel mai sanatos hobby este ... femeia !!!


All times are GMT +2. The time now is 00:29.

- Copyright 2026 4Tuning