![]() |
Quote:
:lol: |
Mah vad ca trebuie sami iau un caine ca sunt in inferioritate!!!
Am gasit niste anunturi cica vinde unu un soricar feroce!!!! |
vezi tu Pimp cand ai o masina destul de aratoasa nici nu i-ti imaginezi ce bine sta un animal de caine pe bancheta sau pe scaunul din dreapta mai ales ca al meu este alb iar marina este un argintiu metalizat :))
|
mie imi plac cainii, pisicile, cocosii, gainile si alte animale doar cand sar la hoti si le rup picioarele
eu am avut 2 pitbuli (fata si baiat) care doar daca observau ca cineva punea mana pe clanta de la poarta (ca daca intra, iesea doar in cutia aia speciala de lemn) faceau mega-show. fata era mai \"cuminte\" dar EL, daca nu-l hraneam 1 zi se apuca frumos si isi rodea coada..ca sa nu mai zic ca era legat cu ditai lantu de fier pe care l-a rupt de 2 ori si o data am ras 30min ca si-a rasturnat singur cotetzu ce mai .. tazmania original :twisted: :twisted: |
iar iarna era super misto ca ii legam pe amandoi la sanie si da-i si plimba-te !!! daca aratam spre unu si ziceam HOTZU' ! prindeam 30 la ora lejer! :D :D :D
|
eu iarna ii pun la sanie iar vara la role prin parc sa vezi liniute cu cainii in parcul carol supe misto
|
Re: Alte hobby-uri in afara de masini
Quote:
|
2 Attachment(s)
Eu trag la tzinta. Cat se poate de legal 8)
|
Mah tu sa nu vii la curse ca daca te suparam e de rau
LOL |
Quote:
Quan Ki Do am facut si eu ... cum il cheama pe nenea ala de la tine la sala de va arata cum si ce sa faceti :wink: ? Mie imi plac : Calculatoarele , artele martiale (am centura neagra deci sa nu ma suparati prea tare :lol: ), si sa ma uit la filme porno :lol: :lol: (glumesc ... m-am lasat de aprox. 1 an) |
HELP !!!
AM vazut un pitbull cu 4 picioare si o mana care se intorcea de la joaca!!! |
Hmm eu am multe hobbyuri dar cel mai mult imi place se ma plimb cu bicicleta sa ascult muzica si sa ma relaxez cu muzica buna dupa o partida de sex la fel de buna!
A si inca ceva ce imi place sa fac destul de mult este \"sa ma jok\" cu Linux-ul. Si ar mai fi cateva: drumetiile la munte, inotul, snowboardingul, pescuitul, rolele, sa ma uit la tv la competitii de sporturi extreme si inca cateva care nu merita mentionate. Cam atat! :) care sa trage cu mine cu bicileta pe 1000m ? |
io da vin cu masina!!!
|
da la nimeni nui place fotbalul dintre voi?? :) mie imi place sa joc fotbal am jucat 3 ani la un club aici dar mam last din lipsa de timp... :cry: ce sa zic cemi mai place sa merg la cinema merg in fiecare saptamana de tras cu pusca trag si eu am 3 pusti acasa in romania :lol: ar mai fi ceva dar ajunge cat am zis.... :wink:
|
cel mai sanatos hobby este ... femeia !!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:29. |
- Copyright 2026 4Tuning