![]() |
Re: Amplificator alpine
1.5 mil :))
|
Re: Amplificator alpine
loool. mai bine il dau moca :))
serios acu ... l-am luat de nou si a stat 4 zile ... si il dau la 40% din pret ... |
Re: Amplificator alpine
eu ofer 2 mil, acum nu am mai mult!
|
Re: Amplificator alpine
merci de oferta, dar prefer sa mai astept. am si bonu' de casa prin care pot sa dovedesc ca a fost 360 ron ...
|
Re: Amplificator alpine
uppp si bafta d la mine!
numa k e nou si tot face banii! |
Re: Amplificator alpine
merci frumos.
|
Re: Amplificator alpine
Rezervat intr-un fel pana luni. Daca ofera cineva 280 ron ... castiga "licitatia".
|
Re: Amplificator alpine
din nou pe prima pagina ... la 270 ron pana luni ...
|
Re: Amplificator alpine
s-a dat la frumoasa suma de 270 RON. se poate inchide
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:14. |
- Copyright 2026 4Tuning