Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   jante - consum (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/358286-jante-consum.html)

Budy_ 29-03-13 15:47

Re: jante - consum
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 5419056)
Acum cred ca s-au clarificat lucrurile cu tabelul asta. Sa-l vedem pe desteptul de Budy ce mai zice din povestile lui

Bai sofer de logan,du-te si plateste rata la masina. Nu te mai baga in seama. Esti praf,nu stii sa citesti ce intreaba omu'. Conteaza ce am raspuns? Macar am inteles intrebarea lui,nu ca tine..vin si fac pe desteptul.Hai du-te si mai pune niste leduri pe la picioare..sa iti vezi adidasi naik luati din targ noaptea.

Bytzu 29-03-13 17:32

Re: jante - consum
 
bai alex frate, daca tu ai avut luciditate cand ai zis de tabelu ala io sunt nepotu lu Arcu de Triumf. pai ce treaba au ma nene titiristile alea de roti cu alea de 19?

Budy_ 29-03-13 17:42

Re: jante - consum
 
Quote:

Originally Posted by Bytzu (Post 5419648)
bai alex frate, daca tu ai avut luciditate cand ai zis de tabelu ala io sunt nepotu lu Arcu de Triumf. pai ce treaba au ma nene titiristile alea de roti cu alea de 19?

Daca sunt soferi de logan ce sa le ceri ? Ei si pensionarii aia de si-au facut rate 10 ani pt un logan.
Compara jante pe 15...cu alea de 19...ORICAT DE USOARA E AIA PE 19...DOAR GUMA DE PE JANTA DE 19 FACE CAT JANTA + GUMA DE PE 15.Sunteti prea prosti...penibili de prosti. A pus tabel cu jante pe 15-16 si aici e vorba de 19 :))) 19 !! nu 16
Stiti ce inseamna 19 ?!!

Alex30 29-03-13 19:56

Re: jante - consum
 
Quote:

Originally Posted by Budy_ (Post 5419521)
Bai sofer de logan,du-te si plateste rata la masina. Nu te mai baga in seama. Esti praf,nu stii sa citesti ce intreaba omu'. Conteaza ce am raspuns? Macar am inteles intrebarea lui,nu ca tine..vin si fac pe desteptul.Hai du-te si mai pune niste leduri pe la picioare..sa iti vezi adidasi naik luati din targ noaptea.

Bai nebunule mai bine logan cinstit decat cine stie ce masina ai tu din bani furati....asa ca taci din gura. Daca dupa parerea ta, masina il caracterizeaza pe om, esti cel mai mare cocalar posibil ;). Ce te f***e pe tine grija ce masina am eu ?

Budy_ 29-03-13 20:11

Re: jante - consum
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 5419838)
Bai nebunule mai bine logan cinstit decat cine stie ce masina ai tu din bani furati....asa ca taci din gura. Daca dupa parerea ta, masina il caracterizeaza pe om, esti cel mai mare cocalar posibil ;). Ce te f***e pe tine grija ce masina am eu ?

Cred ca esti tare mandru de tine si te respecta mult lumea daca esti cinstit in ziua de azi. Cand peste tot toti cauta sa fure si sa faca pt ei avere.Hai sa fim seriosi. De ce sunt cocalar? ca mi-am tunarit loganu de 70cp? leduri la picioare? ornamente?:)) ala esti tu.s0z

Alex30 29-03-13 20:24

Re: jante - consum
 
Quote:

Originally Posted by Budy_ (Post 5419858)
Cred ca esti tare mandru de tine si te respecta mult lumea daca esti cinstit in ziua de azi. Cand peste tot toti cauta sa fure si sa faca pt ei avere.Hai sa fim seriosi. De ce sunt cocalar? ca mi-am tunarit loganu de 70cp? leduri la picioare? ornamente?:)) ala esti tu.s0z

Si daca toata lumea fura, trebuie sa furi si tu ? Fura in continuare frate, nu ma intereseaza de persoana ta...tu stii ce inseamna COCALAR ? Nu inseamna leduri la picioare si ce ornamente zici tu...esti degeaba! Hai gata incheiem aici ce sa zic, fura in continuare sa iti iei E46


All times are GMT +2. The time now is 18:27.

- Copyright 2024 4Tuning